Britney Spears kendini tamamen ciplak gosterdi

Britney Spears kendini tamamen ciplak gosterdi

39 yaşındaki Britney Spears, 69 yaşındaki babası Jamie Spears, 27 yaşındaki arkadaşı Sam Asghari ile bir aşk tatilinde özgürlüğünün tadını çıkarırken, uzun süredir koruyucusunu resmen terk ettiğinden bu yana sadece birkaç saat geçti - ve kesinlikle hiçbir şey olmadan. kabuk. Eski pop prensesi şimdi Instagram profilinde, bir Photoshop arızası da dahil olmak üzere açık hava küvetinin önünde tamamen çıplak  olduğunu gösteren bir dizi fotoğraf paylaşıyor.

Serbest kaldıktan sonra kendini tamamen çıplak gösteriyorBritney Spears kendini tamamen çıplak gösterdi Magazin haberler.

"Pasifik'te oynamak asla kimseye zarar vermedi!" Kayıtlar hakkında Britney yazıyor ve ekliyor: "Not: Fotoğraf düzenleme yok ... küvet kavisli!" 39 yaşındaki oyuncu bununla, her fotoğrafta görülebilen ve açıkça göğüs bölgesindeki görüntüleri düzenleyerek yaratılmış olan net şişkinliğe ironik bir şekilde atıfta bulunuyor. Çiçek emojileri meme uçlarını ve genital bölgeleri gizler. 39 yaşındaki oyuncunun bu tür numaralara ihtiyacı olmadığı, onu sadece bikini altıyla güzel bir plajda gösteren diğer üç fotoğrafla kanıtlandı.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-10-01T18:03:57 ][ Okunma : 873 ]google-newste takip edin