Oğlunun ölümünden 18 ay sonra: Sam Ramplin intihar etti

Oğlunun ölümünden 18 ay sonra: Sam Ramplin intihar etti
  • Sam Ramplin'den korkunç haberler. Eski model Mayıs 2019'da korkunç bir kaybın yasını tutmak zorunda kaldı - o zamanlar 17 yaşındaki oğlu Denny bir motosiklet kazasında öldü. 47 yaşındaki oyuncunun kaybı hiçbir zaman düzgün bir şekilde işleme koyamadığı bildirildi. Şimdi ailesi üzücü haberi kamuoyuna duyuruyor: Sam geçen Ocak ayında oğullarının ölümünden sonra intihar etti.


  • The Sun tarafından bildirildiği üzere, İngiliz kadın bu yılın başlarında Malaga'daki evinde cansız bulundu. Sam'in kız kardeşi Michelle Thompson, soruşturma sırasında Denny'nin kaybını asla kabul edemediğini söyledi. "Eğlenceli ve sevecen olmasına rağmen, onu karamsar bırakan karanlık dönemler oldu. Ona olan acısı çok büyüktü. Alkol içti, ama o öldükten sonra daha yaygın hale geldi" dedi.


  • Oğlunun ölümünden 18 ay sonra: Sam Ramplin intihar etti. Magazin haberler

  • Michelle ayrıca kendisinin ve Sam'in geçen Ekim ayında Denny'nin mezarını ziyaret ettiğini açıkladı. 19. doğum günü olacaktı. "Yakında onunla olacağını söyledi." Ablasının yanı sıra 27 yaşındaki kızı Summer'ı da geride bırakır. Michelle, "Bunca yıldır harika bir anne oldu" diyor.

  • Oğlunun ölümünden 18 ay sonra: Sam Ramplin intihar etti. Magazin haberler


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-07-12T19:44:18 ][ Okunma : 1204 ]google-newste takip edin