• Top model Bella Hadid (24) sadece kırmızı halıdaki göz alıcı görünümleriyle değil, Cannes Film Festivali'nde de zaman geçirecek gibi görünüyor. Hadid'in başlangıçta etek ve bluzdan oluşan pembe ekoseli iki parçalı takım elbise içinde ortaya çıkardığı çok parçalı bir fotoğraf serisinin yanı sıra, son olarak çok özel bir fotoğraf paylaştı: Bu onun bir erkeğe sarıldığını gösteriyor. İkisi kollarını birbirine dolayarak öpüşürler. 24 yaşındaki oyuncunun yüzü gülüyor.

  • Bella Hadid, Instagram'da bir öpücük fotoğrafıyla dedikoduları ateşledi. Top model yine mi alındı? 

  • Hadid, fotoğraflarla ilgili "Hayatımın zamanı. Sağlıklı, işte ve sevilen" yazan Hadid, yorumuna bir kalp, bir alev ve kırmızı bir gül ekledi. Geriye kalan tek soru, Bella Hadid'in Fransa'nın güneyinde oyun oynadığı adam kim? Birkaç ABD basınında çıkan haberlere göre, Hadid'in Haziran ayında New York'ta arkadaşlarıyla birlikte görüntülendiği sanat yönetmeni Marc Kalman olduğu söyleniyor. Ancak, model henüz bunu doğrulamadı.

  • En son Bella Hadid, müzisyen The Weeknd (31) ile ilişki içindeydi. İkisinin dört yıl boyunca çalkantılı bir açık-kapalı ilişkisi vardı. 2019'da ayrıldıklarını açıkladılar.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-07-09T17:55:39 ][ Okunma : 530 ]google-newste takip edin