Kylie Jenner ve Travis Scott tekrar birlikte mi?

Kylie Jenner ve Travis Scott tekrar birlikte mi?
Aslında Kylie Jenner ve Travis Scott'ın ayrıldığı söylendi. Ancak ortak bir görünüm şimdi tam tersini gösteriyor.

İkisi arasında gerçekten neler oluyor?

23 yaşındaki Kylie Jenner ve 29 yaşındaki Travis Scott tekrar birlikte mi? Çifti Ekim 2019'da ayırdım. O zamandan beri ortak bir kamuoyu önüne çıkmadı. Şimdiye kadar! Küçük bir aile olarak kızları Stormi (3) ile birlikte New York'taki 72. "Parsons Benefit"e geldiler!

Travis Scott'a "Karısı" Kylie Jenner ve kızı Stormi eşlik etti.

Rapçi Salı günü orada bir ödül aldı. Kylie Jenner ve kızları Stormi de onları tebrik etti. Kırmızı halıda göründüklerinde bile, on-off çifti oldukça sevimli görünüyordu. Konuşması sırasında Travis Scott ailesine sıcak bir şekilde teşekkür etti ve hatta Kylie'ye karısını sevgiyle çağırdı: "Stormi, seni ve Wifey'i seviyorum, seni seviyorum." Bir kaynak E! News'e Kylie ve Travis'in ayrı evlerde yaşayacaklarını ancak aşk duygularının geri döndüğünü söyledi. İlişkilerinin gidişatından "çok mutlular". Stormi'nin ebeveynleri yine bir çift gibi davranıyor: "El ele tutuşuyorlar ve birbirlerine karşı şefkatliler. Sevgilerini açıkça göstermekten çekinmiyorlar."

Travis Scott ve Kylie Jenner aile hayatlarını seviyor

Ayrılmalarından bu yana Kylie ve Travis zaman zaman birlikte görüldüler. İkili geçtiğimiz günlerde Stormi ile rapçinin memleketi Houston'a gitti. Başka bir içeriden, ne Kylie'nin ne de rapçinin diğer ortaklarla ilgilenmediğini bildirdi. İçeriden biri, "Kylie, Travis'i bir baba olarak görmeyi seviyor. İkisi birbirini her zaman sevmiştir, ancak kendilerini toparlamak için bir ara vermeleri gerekiyordu" diye devam ediyor. Travis, Kylie ve Stormi için "her şeyi" yapardı.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-06-18T20:26:51 ][ Okunma : 695 ]google-newste takip edin