Sophia Thomalla tatil fotoğrafını Instagram'da paylasti

Sophia Thomalla tatil fotoğrafını Instagram'da paylasti
  • Sophia Thomalla, bu güzel tatil fotoğrafını Instagram'da yayınladı. Kıyafetinin her küçük detayının planlanmış gibi göründüğü dikkat çekiyor. Açık mavi bir kot ceketi, eşleşen kot pantolon ve beyaz bir mahsul üst ile birleştiriyor. Tırnakları bile görünüşün rengiyle eşleşiyor. Ayakkabının fotoğrafta gözükmemesi çok kötü. Konseptinizi tamamlamaları garantilidir.

  • Sophia Thomalla çekiciliği konusunda cimri değil - ancak en son Instagram fotoğrafı için hayranları bir kez olsun dar kıyafetlerini görmekle kalmıyor. Mini etek, şal bluz ve yüksek topuklu ayakkabılarla, sunucu düz veya dalgalı saçlar değil, görünüme birkaç ekstra Latino havası veren vahşi, kıvırcık bir yelek giyiyor.

  • Kedi gözü güneş gözlükleri, elde içki ve ilginç bir kesimli mayo: Sophia Thomalla Instagram'da şöyle yazıyor: "Paskalya'da tatile çıkın." Her neyse, sıradan görünüyor.  • Sophia Thomalla tatil fotoğrafını Instagram'da paylasti. Magazin haberler

  • Sophia Thomalla kısa, seksi ve dar elbiseleri sever, ancak güzel sunucu, rahat gece kıyafetlerini nasıl ilgi odağı haline getireceğini de biliyor. Rahat eşofman altı, şık bir deri blazer ile sade bir şekilde süslenmiştir.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-05-30T20:04:40 ][ Okunma : 801 ]google-newste takip edin