• Bu aşk mesajı bomba gibi çarptı: Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ayrılmalarından neredeyse 20 yıl sonra tekrar bir araya geldikleri söyleniyor. Ve çift hiç zaman kaybetmek istemiyor gibi görünüyor.

  • Bu yüzden ikisi, ilişkilerinde bir sonraki adımı atıp birlikte yaşamayı çoktan istemeli. İçeriden birinin Amerikan "InTouch Weekly" dergisine açıkladığı gibi, 48 yaşındaki Ben Affleck bazı eşyalarını şarkıcının Los Angeles, Bel-Air'deki evine çoktan getirdi.
  • Montana'da romantik bir hafta sonu

  • 45 yaşındaki Alex Rodriguez'den ayrıldığından beri Jennifer Lopez eski sevgilisiyle birkaç kez görüldü. En geç "Bennifer", Montana'daki lüks bir tesiste birkaç güzel gün geçirmek için birlikte bir uçağa bindiğinde, kesin olan bir şey vardı: ikisi artık sadece arkadaş değillerdi.

  • 49 yaşındaki Jennifer Garner ile evliliğinden üç çocuğu olan aktör, daha önce J.Lo'nun Kaliforniya'daki şık villasına yaptığı ziyaret sırasında görülmüştü. "Sayfa Altı" ya göre, herhangi bir arabada değil, şarkıcının kendisine ait olduğu varsayılan beyaz bir SUV ile yakalandı.
  • "Bennifer" aşkı 2001'de başladı

  • 2001 yılının sonunda Jennifer Lopez ve Ben Affleck, ortak filmleri "Love with Risk - Gigli" nin çekimleri sırasında tanıştı ve birbirlerine aşık oldular. O sırada, "Ain't Your Mama" tercümanı, kısa süre sonra ayrıldığı 51 yaşındaki dansçı Chris Judd ile hala evliydi. Kasım 2002'de, şu anda 51 yaşında olan, Hollywood beau ile nişanlandığını duyurdu. 2003'teki düğün tarihleri ​​ertelendi, ancak hiçbir zaman evet demediler. Bunun yerine, resmi ayrılık Ocak 2004'te gerçekleşti. İkili, o sırada yaptığı resmi açıklamada, medyanın oyuncunun özel hayatına sızmasının nedenini açıkladı.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-05-21T21:36:11 ][ Okunma : 718 ]google-newste takip edin