Düelloda,da kim yener Terminatör,mü Mike Tyson,mi?

Düelloda,da kim yener Terminatör,mü Mike Tyson,mi?
Arnold Schwarzenegger, Mike Tyson'ı evde bir satranç oyununa davet etti.

Arnold Schwarzenegger, Mike Tyson ve Henry Cejudo geçen Çarşamba Arnold'un evinde bir gün geçirdiler.

Satranç oyununun ardından dünya boks şampiyonu Tyson ve MMA yıldızı Cejudo bir tur golf oynar.

Arnold Schwarzenegger, geniş Brentwood evinde bu zor zamanlarda biraz sıkılıyor. Açık bir satranç aşığı geçen yıl eşeğine karşı satranç oynamak zorunda kaldı. Şimdi, çok daha güçlü bir satranç ortağı olan Mike Tyson onu ziyaret etti.

1947'de Steiermark'ın Thal kentinde doğan eski Avusturyalı vücut geliştirmeci Arnold Schwarzenegger, 1968'de ABD'ye "servetini kazanmak" için göç etti. Bunu olağanüstü bir şekilde başardı. Önce başarılı bir sporcuydu, sonra bir oyuncuydu ve sonunda Kaliforniya Valisi oldu.

Bir vücut geliştirmeci olarak Schwarzenegger, Bay Universe ve diğer birçok unvanı birkaç kez kazandı. 1979'da işletme bölümünden mezun olduktan sonra, Schwarzenegger oyuncu olmaya karar verdi. "Conan the Barbarian" (1982) filmindeki başrolle büyük ün kazandı. Daha sonra kendisini "Terminatör" (1984) olarak ölümsüz yaptı. Schwarzenegger, 1983'ten beri ABD vatandaşıdır. 1986'da John F. Kennedy'nin yeğeni Maria Shriver ile dört çocuğu olduğu evlendi. Çift 2011'de boşandı.

Düelloda,da kim yener Terminatör,mü Mike Tyson,mi?. Magazin haber

Oyunculuk kariyerini bir politikacı olarak eşit derecede başarılı bir kariyer izledi. Schwarzenegger, Cumhuriyetçi Parti'ye katıldı ve 2003 yılında Kaliforniya Valisi seçildi. 2006'da yeniden seçildi. 2010 yılında ofisten vazgeçmek zorunda kaldı, çünkü California'nın ofis için oy hakkı yalnızca iki terime izin veriyordu.

Arnold Schwarzenegger ayrıca satranç oyununun büyük bir hayranıdır ve birçok durumda oyunu tanıtmıştır.

Geçen yıl 73 yaşındaki, Twitter hesabında bir eşekle satranç oynadığını gösteren komik bir resim yayınladı.

Düelloda,da kim yener Terminatör,mü Mike Tyson,mi?. Magazin haber

Şimdi Schwarzenegger, evine çok daha güçlü bir satranç partneri davet etti. Karma dövüş sanatları olimpiyat şampiyonu Henry Cejudo ve bir zamanlar tüm zamanların en genç süper ağır siklet dünya şampiyonu Mike Tyson, 1963 ve 1966'da efsanevi Piatigorsky turnuvalarının yapıldığı Santa Monica'dan çok uzak olmayan Brentwood'daki evinde "Arnie" yi ziyaret etti. .

Mike Tyson da satranç oynamayı seviyor ve bu nedenle iki ağır siklet sahada savaşabildi.

Daha sonra mini golf oynandı. Henry Cejudo her şeyi fotoğraflara yakaladı ve Instagram hesabında yayınladı. Bir ödül olarak, kılıcı barbar Conan'dan sallamasına izin verildi.

Arnold Schwarzenegger'in Thal'deki doğum yeri, Schwarzenegger Müzesi'ne dönüştürüldü. Müze müdürü, eski eyalet satranç şampiyonu ve satranç organizatörü Andrea Schmidbauer.

Schwarzenegger ile Tyson arasındaki satranç maçı da bir videoda kaydedildi:


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-04-17T16:24:37 ][ Okunma : 808 ]google-newste takip edin