Sapioseksüel Akıllı ve seksi oldugunu ispat edebiliryor

Sapioseksüel Akıllı ve seksi oldugunu ispat edebiliryor
Kötü diller eskiden "Aptal pislikler iyi" derdi. Bununla birlikte, eğilim aksini öne sürüyor. "Sapioseksüel", saat olgusunun adıdır ve şu anlama gelir: Baş, ne kadar tanımlanırsa tanımlansın, herhangi bir kaslı vücuttan daha çekici.

Linda Berger tarafından


Zeki erkeklerin seksi olduğunu mu düşünüyorsun? Yabancı kelimeler seni tahrik ediyor mu? Ve eğer çıplak olmak yerine elinde bir ansiklopedi tutuyorsa, sizi durduramaz mı? O zaman sapioseksüel olabilirsiniz. Sapioseksüel erkek veya sapioseksüel kadın için, diğer kişi ruhsal olarak parlayabildiği sürece dış görünüş önemsizdir. Sapioseksüel, virgül ve zeka bulunmaması nedeniyle What's App'da zaten göze çarpan biriyle asla kutuya adım atmaz.

Sapioseksüellik - Küçük Kavramlar


Sapioseksüel, "bilmek" gibi bir anlama gelen Latince sapere teriminden türemiştir. Sapioseksüellik, eşcinsel, heteroseksüel, biseksüel, trans ya da panseksüel gibi diğer cinsel yönelimlerle aynı sırada adlandırılabilirmiş gibi görünmesini sağlar. Özellikle cinsel tercih artık "Sapio" ve "OkCupid" gibi flört uygulamalarında da diğer cinsel yönelimlerle eşit düzeyde listelendiği için. Aslında bu doğru değil. Sapioseksüellik sadece bir tercihtir. Bilim adamları bile her şeyi saf bir eğilim olarak görüyorlar. Sapyoseksüel erkekler ve kadınlar muhtemelen tam tersini iddia edeceklerdir.

Açılan görelilik teorisi


Buna inanmasanız bile, sapioseksüel aslında sadece salt ruhsal düzey, yani akıl anlamına gelir. Spesifik olarak, bu şu anlama gelir: Dil ile ateşli öpücükler alışverişi yapmak yerine Adorno'nun Negatif Diyalektiğini tartışmayı tercih ediyorsanız ve biri dünya siyasetinden kulak kepçenize zekice ilişkiler kurduğunda seksi buluyorsanız, fiziksel yetersizliklerini umursamıyorsunuz o zaman siz sadece olası değil, aynı zamanda büyük olasılıkla sapioseksüel. Ama: biz aynı zamanda boynuz çerçeveli gözlükleri bir şekilde sıcak buluyoruz ... ... aynı zamanda çok popüler.

Bu yüzden, bunu çekici bulursanız hiçbir şey ifade etmek zorunda değil. Ve dürüst olalım: akıl her zaman çekici görülmedi mi? Yani muhtemelen sapyoseksüel eğilimleri olan birçok insanız. Kim kendi yanında entelektüel olarak birinden aşağı olan ve tam bir cümle söyleyemeyen birini ister? Yani yapmayız! Kutunun üzerinde zaten bir şey olmalı. Bireysel durumda bunun tam olarak ne anlama geldiği herkes tarafından tanımlanabilir.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-03-14T13:33:52 ][ Okunma : 584 ]google-newste takip edin