Lady Gaga hamile mi? Fotoğrafta bebek dedikodularını alevlendiriyor

Lady Gaga hamile mi? Fotoğrafta bebek dedikodularını alevlendiriyor

Lady Gaga çok kadınsı: Cuma günü şarkıcı, kız kardeşinin düğününün prova yemeğine katıldı. Her zamankinden biraz karnı daha yuvarlak görünüyordu.

Bu çıkıntıya yakından bakıyorsunuz... Pop yıldızı Lady Gaga (38), hafta sonu kız kardeşi Natali Germanotta'nın (32) ABD'nin Maine eyaletindeki düğününe nedime olarak konuk oldu. O zamandan beri dedikodular dönüyor: Gaga'nın ailesinde bir bebek mi var?


Fotoğraflar gösteriyor: Şarkıcı, Cuma akşamı düğünün prova yemeğinde siyah bir elbise giymişti. Ve vücudunu o kadar sıkı sardı ki karnında gözle görülür bir eğri belirdi.

Ertesi gün House of Gucci yıldızı da bu kez şeftali renginde bir elbise giydi ve bu da hamilelik spekülasyonlarını alevlendirdi.


Lady Gaga hamile mi? Fotoğrafta bebek dedikodularını alevlendiriyor; şarkıcının söylediği de bu!

Hanımın yanındaki adam: Michael Polansky (46). Kendisi bir teknoloji CEO'su ve seçkin Harvard Üniversitesi'nde Mark Zuckerberg ile aynı zamanda eğitim gördü. Gaga, 2020'de Instagram'da sevimli bir fotoğrafla ilişkiyi kamuoyuna duyurdu. Basında çıkan haberlere göre ikili 2019'dan beri bir çift.


Lady Gaga çok soğukkanlılıkla karşı çıkıyor

Lady Gaga şimdi hamilelik söylentilerini yalanladı - ama çok özel bir üslupla. TikTok platformunda "Hamile değil" diye yazıyor. AMA: "Spor salonunda ağlıyorum" - Almanca, örneğin: "Spor salonunda ağlıyorum."

Taylor Swift (34), cümlenin "The Tortured Poets Departmanı" adlı yeni albümündeki "Down bad" adlı şarkısının nakarat olduğunu fark edebilir. Hızlı hamilelik söylentileri de birkaç gün önce ortaya çıktı


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-06-05T21:25:00 ][ Okunma : 74 ]google-newste takip edin