Brad Pitt'e bir darbe daha: Kızı Shiloh tan geldi.

Brad Pitt'e bir darbe daha: Kızı Shiloh tan geldi.

Angelina Jolie'yle Güllerin Savaşı'nda Brad Pitt'e bir sonraki darbe: Kızı Shiloh artık Jolie-Pitt olarak anılmak istemiyor.

48 yaşındaki Angelina Jolie'ye karşı boşanma savaşında 60 yaşındaki Brad Pitt için aileye bir sonraki darbe. 15 yaşındaki Vivienne Jolie-Pitt'in geçtiğimiz günlerde bir tiyatro yapımında Vivienne Jolie'nin yanına gitmesinin ardından Hollywood yıldızının bir kızı daha da ileri gidiyor. 18 yaşındaki Shiloh'un, babasının soyadını resmi olarak kendi adından kaldırmak istediği bildiriliyor. Bu, ABD portalı “TMZ” tarafından bildirilmektedir. Şu ana kadar tek başvuru oldu. Yetkililerin isim değişikliğini resmileştirmesi sadece bir formalite gibi görünüyor.


Reşit olduktan sonraki ilk resmi hareket

TMZ'ye göre Shiloh, isim değişikliği talebini 18. doğum gününde sundu. Bir yetişkin olarak ilk resmi eylemi babasının isminin kısmından kurtulmaktır. Daha önce özel Instagram profilinde kendisinden Shi Jolie olarak bahsetmişti. 18 yaşındaki aktif bir dansçı ve iddiaya göre ünlü ebeveynlerinin koruması olmadan yaratıcı olmak istiyor. Yine de annesinin adı altında görünüyor.


Shiloh Jolie-Pitt'in son zamanlarda babası için üzüldüğü söyleniyor. En azından ABD'deki "Life and Style" dergisinin iddiası bu. "Bazı kardeşlerinden uzaklaştığını anlıyor ama annesini idolleştiriyor ve sadece kendisi için rahat olan şeyleri yapıyor" diyor. Yalnızca kendisi ve Vivienne'in 15 yaşındaki ikiz kardeşi Knox'un hâlâ (kısmen) babalarının yanında kalması gerekiyor.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Angelina Jolie'nin Brad Pitt'le evlenmeden önce evlat edindiği çocuklarında durum daha da netleşiyor. 22 yaşındaki Maddox, 20 yaşındaki Pax ve 19 yaşındaki Zahara'nın anne tarafında olduğu bildirildi. İkincisi, üniversitesinde kendisini yalnızca Zahara Marley Jolie olarak tanıttı. Onu da kardeşleri gibi evlat edinen babasının adını kullanmamayı tercih etti.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Angelina Jolie, 4 yıllık evlilik ve 12 yıllık birlikteliğin ardından 2016 yılında Brad Pitt'ten boşanma davası açmıştı. O zamandan beri güllerin savaşı sadece mahkemelerde yaşanmadı.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-05-31T12:59:26 ][ Okunma : 48 ]google-newste takip edin