Sahneye jartiyerle çıkan Ekinci, Sosyal medyada gündem oldu

Sahneye jartiyerle çıkan Ekinci, Sosyal medyada gündem oldu

Tuğba Ekinci’ sahneye ‘Domla çıktı’ Kadınları hedef alan yorumlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı’ bu kez sahne kıyafetiyle dikkat çekti.

"Metroya da askılıyla binmesinler böyle bir ülkede" sözleri hala akıllarda olan Ekinci, sahneye jartiyerle çıktı. "O Şimdi Asker" şarkısıyla hafızalara kazınan Tuğba Ekinci, hemcinslerine yaptığı yorumlarla ve açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor. Ekinci bu sefer de sahne tarzıyla konuşuluyor.


Ünlü şarkıcı hemcinslerine sataşmadan duramiyor.

Ünlü şarkıcı hemcinslerine yaptığı yorumlarla magazin gündemini bir hayli sarsmıştı. Geçtiğimiz yıllarda Sıla ve Ahmet Kural davasına ilişkin "Dayak yemek istemeyen kadın dayak yemez" diyen Tuğba Ekinci, hemcinslerini kızdırmıştı. Genç kızların giyimine de karışan Ekinci, "Metroya da askılıyla binmesinler böyle bir ülkede. Askılı sütyenlerle binmesinler. Ben bu yaşta öyle binmiyorum, yürümüyorum. Eğitim seviyesi karışık olan toplumlarda metroda mini etek, askılı giyinilmez" sözleriyle de tepki çekmişti.


Her fırsatta kadınları hedef alan ünlü şarkıcının bu kez kendisi hedef tahtasında... Sahneye jartiyerle çıkan Ekinci, "Söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutmuyor, bu ne tezatlık" dedirtti.

Ekinci'nin kendi sosyal medya hesabından paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isme sosyal medyada; ''Cehaletin vücut bulmuş hali bu kadın'', ''Hiç utanması da yok'', ''Ne yapsın ses olmayınca'' gibi yorumlar yapıldı.


Tuğba Ekinci Sahnede bacaklarını havaya kaldırıp dans etti

Tuğba Ekinci: Siyah Tangasıyla "Pavyonda" bacaklarını havaya kaldırıp dans ederken, Milletin gözü 4 açildi.

Tuğba Ekinci!

Ekinci daha önce çıktığı bir programda; 'Genç kızlara sesleniyorum, toplu taşıma araçlarında kıyafetlerinize dikkat edin. Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor. Kadınlar benim duruşumu örnek alsalar ne dayak yerler ne de başlarına bir şey gelir' demişti.

'TUGBA EKINCIDEN PAYLASIM: "KADIN KUYRUK SALLAMAZSA", ERKEKLER ONA HIC BAKMAZ DEDI'


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Bu açıklamaları tepki çeken Ekinci, 'Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz' demiş ve 'Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz' ifadelerini kullanmıştı.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-05-17T20:45:05 ][ Okunma : 93 ]google-newste takip edin