Bir çok ünlü Coachella festivali için ısınıyor, Lana Del Rey ve rapçi Doja Cat'ta yer alıyor

Bir çok ünlü Coachella festivali için ısınıyor, Lana Del Rey ve rapçi Doja Cat'ta yer alıyor

Bu yılın Coachella festivali bu Cuma başlıyor. Başrollerde Lana Del Rey, Doja Cat ve Yaratıcı Tyler yer alıyor.

Bu yılki Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali başlamak üzere. Bugün, yani 12 Nisan'da, Orta Avrupa Saatiyle 19:00'dan itibaren ilk gruplar Kaliforniya'daki efsanevi müzik etkinliğinde sekiz etaptan birine tırmanacak.

Lana Del Rey ve rapçi Doja Cat bu yılın Coachella festivalinin başrolleri arasında yer alıyor


Bu yıl yine kadroda Lana Del Rey, 38, Doja Cat, 28, Tyler, the Creator, 33 ve özel olarak yeniden bir araya gelen doksanların ikonları No Doubt gibi bazı büyük isimler yer alsa da, ön satışlar şaşırtıcı derecede yavaştı. Geçen yıl biletlerin tamamı birkaç gün içinde tükenirken, bu yıl ilgide ciddi bir düşüş olduğu görülüyor. İngiliz "Guardian" gazetesinin haberine göre ilk hafta sonu için 125.000 biletin satışı bu kez tam 27 gün sürdü. Hatta ikinci hafta sonu için de bilet bulunmalıdır.


Lana Del Rey "büyük ve güçlü" bir gösteriyi sabırsızlıkla bekliyor

İlk kez 2014 yılında festivale katılan ABD'li şarkıcı Lana Del Rey, vasat satış rakamlarına aldırış etmedi. Vogue'a verdiği bir röportajda şunları söyledi: "Başrolde yer alacağım için gerçekten heyecanlıyım. Komik çünkü orada olduğumdan bu yana on yıl geçti ve bu çılgınca." Gösterisi için "birçok şeyi harekete geçirdi" ve şimdi planlandığı kadar "büyük ve güçlü" olmasını umuyor. "Mimari olarak bu, yapıya ve benim bunu yapıp yapamayacağıma bağlı" dedi. "Ama bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum. Heyecanlıyım, dolayısıyla hayranlarım da heyecanlanabilir."


Süperstar Taylor Swift de gelecek mi?

Söylentiye göre Lana Del Rey'in yakın arkadaşı 34 yaşındaki Taylor Swift de erkek arkadaşı Travis Kelce (34) ile birlikte festivale katılacak. Birlikte bir şarkı için sahnede Lana'ya katılma fırsatını değerlendirip değerlendirmeyeceği henüz bilinmiyor. Erkek arkadaşı Travis birkaç gün önce People dergisine, etkinliğe katılabileceğinden emin olduğunu söylemişti. Orada şöyle dedi: "Ben bir Coachella adamıyım. Coachella'ya gitmeyi seviyorum. Genel olarak canlı müziği seviyorum. Belki bir noktada beni orada görürsün."


Festival canlı yayında

Maalesef yıldızlarını canlı görmek için seyahat edemeyen müzik hayranlarının üzülmesine gerek yok. Festival organizatörleri YouTube kanallarında ücretsiz canlı yayınlar sunuyor, böylece sahnede olup bitenleri evinizdeki koltuğunuzdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-04-12T21:48:29 ][ Okunma : 134 ]google-newste takip edin