Angelina Jolie iddia etti: Brad Pitt bana fiziksel taciz'de bulundu

Angelina Jolie iddia etti: Brad Pitt bana fiziksel taciz'de bulundu

Angelina Jolie yeni boşanma savaşını ateşledi: Brad Pitt’e çirkin suçlama! şimdi şiddete mi başvurdu?

Uzun süre Hollywood’un rüya çiftiydiler ama sonra evliliklerini bir patlamayla noktaladılar: Brad Pitt ve Angelina Jolie, boşanmalarının üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen hâlâ Güllerin Savaşı’ndalar ve şimdi skandal iddialar yeniden gün yüzüne çıkıyor.


48 yaşındaki Angelina Jolie’nin hukuk ekibi şu sıralar şok edici iddialarda bulunuyor. Ekim 2022 gibi erken bir tarihte avukatlar, aktrisin eski kocasını bir davada çirkin şeylerle suçladı. 60 yaşındaki Brad Pitt’in 2016 yılında Fransa’dan Kaliforniya’ya yaptığı uçuş sırasında şiddete maruz kaldığı iddia edilmişti. Şimdi yeni bir mahkeme dosyası, iddia edilen fiziksel saldırının münferit bir olay olmadığını ortaya koyuyor.


Angelina Jolie, Brad Pitt’e yönelik şiddet iddialarını artırdı

Angelina Jolie iddia etti: Brad Pitt bana kötü davrandı!

People’ın ele geçirdiği belgelerde Jolie, anlattığı olaydan önce Pitt’in kendisine uçakta zaten fiziksel tacizde bulunduğunu iddia ediyor. Henüz kamuya açıklanmayan iddialar, Angelina’nın avukatlarının 4 Nisan 2024’te eski çiftin Fransız şarap imalathanesi Château Miraval ile ilgili devam eden hukuki anlaşmazlığının bir parçası olarak bilgilerin açıklanması yönünde talepte bulunmasının ardından masaya geliyor. Brad, özel şarap imalathanesindeki hisselerini üçüncü bir tarafa satmaya çalıştığı için eski karısına dava açıyor.


Arka planı açıklamak gerekirse: İki yıl önce Pitt, eski karısına ve eski şirketleri Nouvel’e, birbirlerinin rızası olmadan satmama konusunda yaptıkları iddia edilen bir anlaşmayı ihlal ederek şarap imalathanesinin yarısını sattıkları için dava açmıştı. Jolie’yi, ana şirketi Rus oligark Yuri Shefler’in sahibi olduğu alkollü içecek üreticisi Stoli Group olan birinci sınıf şarap şirketi Tenute del Mondo’ya satışı konusunda kendisini kasıtlı olarak bilgilendirmemekle suçladı.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Artık ciddi iddialara yol açan acı bir hukuki anlaşmazlık. Son davada Jolie'nin avukatları şunları yazıyor: "Pitt’in Jolie’ye yönelik fiziksel taciz geçmişi, ailenin Eylül 2016’da Fransa’dan Los Angeles’a yaptığı uçak yolculuğundan çok önce başlamış olsa da, bu uçuş, onun fiziksel istismarını ilk kez çocuklara yönelttiği zaman oldu. Jolie daha sonra onu hemen terk etti."


Bu soruyla ilgili görüşler farklı

Angelina Jolie iddia etti: Brad Pitt bana kötü davrandı!

Ancak Brad Pitt’in hukuk ekibinden Haziran 2023’te gelen bir brifing, yaşananlarla ilgili farklı bir açıklama sunuyor: Anlaşmanın bir parçası olarak "daha geniş bir hakaret etmeme maddesi" teklif eden kişi Jolie iken, Pitt’in ekibi "daha dar" bir madde sundu "Bu "işletmeyi korumalıdır".


"Maddede ayrıca Pitt ve Jolie’nin boşanma veya velayet davasıyla bağlantılı olarak Jolie’nin ifade özgürlüğünün kısıtlanmayacağı da açıkça belirtildi. Maddede açıkça şunlar belirtildi: Ancak bu yükümlülük, bir tarafın dava açma, dava açma hakkını sınırlamaz. ifade istemek veya ifade vermek için yasal bir işlem" diyor.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Rüyalarının eski çifti arasındaki Güller Savaşı’nın sonu görünüşe göre ufukta görünmüyor. Tam tersine, inanılmaz drama açısından yenilmesi zor olacak yeni bir sayfa açılıyor gibi görünüyor.

#ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-04-05T21:21:49 ][ Okunma : 123 ]google-newste takip edin