Beyonce'nin Kovboy Carter yeni albümü şimdiden rekorlar kırıyor

Beyonce'nin Kovboy Carter yeni albümü şimdiden rekorlar kırıyor

Beyoncé'nin yeni çalışması "Kovboy Carter"a büyük ilgi var. Ve böylece yeni albümü hemen birkaç rekor kırmayı başardı.

42 yaşındaki Beyoncé, yeni albümü "Cowboy Carter"la şimdiden birçok rekora imza attı. Spotify, The Hollywood Reporter'a göre, piyasaya sürülmesinden 24 saat sonra country albümünün bugüne kadar yılın tek bir gününde en çok dinlenen albüm olduğunu duyurdu. Aynı zamanda bu yıl ilk kez bir country albümü bu isme sahip oldu.


Amazon Music de rekorlar kırıyor

Beyoncé aynı zamanda Amazon Music'te de başarı elde etti; bu albüm dünya çapında önceki albümlerinden daha fazla ilk gün dinlenme sayısına ulaştı ve Amazon Müzik tarihinde bir kadın sanatçının country albümü için en fazla ilk gün dinlenme sayısına ulaştı. Bu, Beyoncé'nin country türündeki ilk çalışması olan "Cowboy Carter"ı Beyoncé'nin bugüne kadarki en başarılı ilk albümü yapıyor.


29 Mart'ta yayınlandı ve Dolly Parton (78), Miley Cyrus (31), Post Malone (28) ve Willie Nelson (90) dahil olmak üzere 27 şarkı içeriyor. "Texas Hold 'Em" single'ı piyasaya sürülmeden önce 1 numaraya ulaştı. 200 milyondan fazla kez dinlenmenin ardından ABD Top 50 listesi.


Dolly Parton ve Miley Cyrus, Beyoncé ile işbirliğini kutluyor

Beyoncé, diğer şeylerin yanı sıra, Dolly Parton'ın hit parçası "Jolene"in kendine özgü bir kapak versiyonunu sunuyor ve görünüşe göre ülkenin ikonuna ilham veriyor. 78 yaşındaki oyuncu Instagram sayfasında "Vay canına, az önce 'Jolene'i duydum" diye yazdı. "Beyoncé bu kıza biraz sorun çıkarıyor ve o bunu hak ediyor!"


Miley Cyrus ayrıca Instagram'da "II Most Wanted" adlı ortak şarkı hakkında da konuştu. Albüm kapağında "Beyoncé'yi onunla tanışmadan ve onunla çalışmadan çok önce seviyordum" dedi. Birlikte çalıştıktan sonra hayranlıkları artık “çok daha derin” oluyor. "Teşekkür ederim Beyoncé. Sen her şeysin ve daha fazlasısın. Seni seviyorum."


Beyoncé çiçek ve kart gönderiyor

Beyoncé ise taşra türündeki siyah kadın sanatçılara olan takdirini dile getirdi. Cuma günü, 42 yaşındaki K. Michelle ve 40 yaşındaki Mickey Guyton'a başarılarından dolayı teşekkür etmek amacıyla çiçekler ve kartlar gönderdi. Instagram'da Guyton'a şöyle yazdı: "Bana kapıları açtığınız için teşekkür ederim Kraliçe. Parlamaya devam edin. Sevgiler ve saygılar Beyoncé." Guyton, 2021'de "Black Like Me" adlı single'ıyla ülke kategorisinde Grammy'ye aday gösterilen ilk Siyah kadın solo sanatçı oldu.

#ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-30T22:47:27 ][ Okunma : 53 ]google-newste takip edin