Hadise'nin makyajsız haline sosyal medyada, Bu Hadise mi? gibi yorumlar yapıldı

Hadise'nin makyajsız haline sosyal medyada, Bu Hadise mi? gibi yorumlar yapıldı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Hadise bu defa makyajsız görüntülendi. Ünlü ismin makyajsız haline sosyal medyada yorum yağdı.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Hadise kendisinden 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile görüntülenmiş ve hakkında çıkan iddialara sert çıkmıştı. Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Hadise bu defa makyajsız görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz sene Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız evlenmişti. Ancak ikilinin evliliği sadece 5 ay sürmüştü.

Boşanmanın ardından adı birçok isimle aşk iddialarına karışan Hadise son olarak kendisinden 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile görüntülenmişti.

Hakkında çıkan aşk iddialarına sinirlenen Hadise "Kafanıza göre haber yapıyorsunuz, ben arkadaşımla yemek yiyebilirim sohbet edebilirim bu kadar" demişti.

Ünlü şarkıcı şimdi de makyajsız haliyle sosyal medyada gündem oldu. Etiler'de görüntülenen Hadise'nin yüzündeki değişim dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, yüzüne yaptırdığı estetikle ilgili sorulara “Konuşmayacağım” diye yanıt verdi.

MAKYAJSIZ HALİ OLAY OLDU

Hadise bu defa makyajsız görüntülendi,sosyal medyada yorum yağdı.

Hadise'nin makyajsız haline sosyal medyada; 'Yüzüne ne olmuş?', 'Bu Hadise mi?', 'Tanıyamadım', 'Resmen başka biri' gibi yorumlar yapıldı.

#ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-30T15:32:17 ][ Okunma : 115 ]google-newste takip edin