P. Diddy'den sonra: şimdi de 50 Cent'e yönelik taciz iddiaları

P. Diddy'den sonra: şimdi de 50 Cent'e yönelik taciz iddiaları

P. Diddy skandalının ortasında: Şimdi de 50 Cent'e yönelik taciz iddiaları var

P. Diddy'den sonra bir sonraki rap yıldızı da zor durumda: 50 Cent, eski sevgilisi Daphne Joy tarafından tacizle suçlanıyor. Ayrıca Diddy ile bir bağlantısı olduğu söyleniyor.

Müzik kralı Diddy'ye (54) yönelik güncel iddianamede konuşulan bir başka isim daha yer alıyor: Daphne Joy (37). 50 Cent'in (48) eski sevgilisidir. Ve şimdi rapçinin kendisi de katılıyor.

Birkaç gün önce silahlı özel kuvvetler Diddy'nin Los Angeles ve Florida'daki villalarına baskın düzenledi. Resmi taraftan ciddi iddialar: Cinsel istismar amaçlı insan ticareti. Fahişeler ve reşit olmayanlarla partiler düzenlediği söylenen müzisyene karşı da çok sayıda hukuk davası bulunuyor.


Daphne Joy'un bununla ne ilgisi var? Seks için Diddy'den aylık para aldığı söyleniyor. ABD'de fuhuş neredeyse tüm eyaletlerde yasa dışıdır.

Joy iddiaları "yalan" olarak nitelendiriyor ve bunun yerine sosyal medyayı eski sevgilisini suçluyor

Ona cinsel ve fiziksel tacizde bulunduğu için 50 Cent. Saldırıların ne zaman gerçekleştiğini söylemiyor. Çift 2010'dan 2012'ye kadar birlikteydi. Gerçek şu ki: 2013'te 50 Cent, Daphne Joy'a aile içi şiddet uygulamakla suçlandı. Suçunu kabul etti ve üç yıl denetimli serbestlik ve toplum hizmeti aldı.


Joy, yaptığı açıklamada artık doğrudan 50 Cent'e hitap ediyor ve diğer şeylerin yanı sıra Instagram'da şunları yazıyor: "Haydi, gerçek kötülüklerinize odaklanalım. (…) Artık bana zalim değilsin.”

Rap yıldızı, oğlunun annesinin iddialarını reddediyor. People'a şunları söyledi: "Daphne Joy'un asılsız ve asılsız iddiaları açıkça oğlumun velayetini tek başıma alma kararıma bir yanıttır."

50 Cent ayrıca Diddy'nin davasındaki son gelişmelerin onu "oğlum Sire'ı korumak için gerekli tüm yasal adımları atmaya" "zorladığını" açıkladı.

#ETİKETLER


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-29T19:11:09 ][ Okunma : 72 ]google-newste takip edin