Terence Hill 85 yaşına girdi!: genç kalmanin sırrını anlatti

Terence Hill 85 yaşına girdi!: genç kalmanin sırrını anlatti

Terence Hill inanması zor ama 85 yaşına girdi!: ünlü aktör nasil genç kalmanin sırrını anlatti.

Doğum günün kutlu olsun, ekranın efsanesi! Terence Hill (Venedik'te “Mario Girotti” olarak doğdu) 85. yaş gününü kutluyor. Heybesinde hayranlarına Western hediyesi var ve aynı zamanda rekor da kırıyor.

Bugün, 29 Mart, Terence Hill doğum günü çocuğu. 85'inci yaş gününü kutluyor. Bud Spencer'la birlikte dünyanın en ünlü film ikililerinden birini oluşturuyor. Aktörün etkileyici kariyerine ilişkin incelemeyi buradan okuyun.


“Kimse” 85 yaşında daha iyi görünmüyor.

Alman İtalyan Terence Hill, 1939'da İtalya'nın Venedik kentinde Mario Girotti'de doğdu. Annesi, ailenin bir süre yaşadığı Dresden yakınlarındaki Lommatzsch'tan geliyor. Aile, Şubat 1945'te Dresden'e düzenlenen hava saldırılarına tanık oldu ve iki yıl sonra İtalya'ya kaçtı.


Terence Hill 85 yaşına girdi!: Ebedi gençliğinin fitness numarası

O zamanlar kendisine verdiği isimle Mario Girotti'nin yüzme konusunda yeteneği vardı. Bu, 1951'de “Vacanze col gangster”de (Almanca: “Gangsterler için Tatil”) ilk film rolüne yol açtı. 15 yaşındayken Roma'da oyunculuk eğitimine başladı. 1963'te “Leopar” filminde Alain Delon'la birlikte rol aldı ve 1964'te Karl May filmlerinde rol almaya başladı.


Daha sonra 1967'de Terence Hill olarak büyük atılımını gerçekleştirdi. “Tanrı Asla Affetmez... Django!” filmi için bir sahne adı seçmesi gerekiyordu. Oyuncu arkadaşı Carlo Pedersoli de: Terence Hill ve yıldız ikilisi böyle


Mizah konusunda birbirini adeta bir eldiven gibi tamamlayan iki oyuncu, filmlerine de yansıyor. "Şükürler olsun ki Dört Yumruk" veya "Cehenneme Giden Yolda Cennetin İki Köpeği" gibi filmler kısa sürede başarıya ulaşır.


Almanya'da kısa bir süre yaşamasına rağmen her zaman memleketine yakın kaldı; Almancayı anadili olarak tanımlıyor. Hill, 1967'de Bavyera'dan gelen Amerikalı Lori Zwicklbaue ile evlendi. Evlilikten iki çocuk dünyaya geldi: Jess Hill (*1969) ve evlatlık oğlu Ross Hill (*1973-†1990).


Yani oyunculuk efsanesinin kutlamak için birkaç nedeni var. Başarılı kariyerine ve kariyerine gururla bakabilir. 85. yaş günün kutlu olsun!


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-29T18:40:43 ][ Okunma : 73 ]google-newste takip edin