Rap süperstarı Diddy'nin lüks villasına baskın düzenledi

Rap süperstarı Diddy'nin lüks villasına baskın düzenledi

Polis’ taciz ve insan kaçakçılığı nedeniyle yıldız rapçinin lüks villasına baskın düzenledi’ Diddy’ye yönelik ciddi iddialar’ eski adıyla Puff veya P. Diddy’ gerçek adı Sean Combs’ lüks villasına baskın düzenledi 

Müzisyenin evleri Pazartesi günü arandı. Şiddet: Yetkililere göre baskınlar, "cinsel sömürü amaçlı insan kaçakçılığına" ilişkin ülke çapında yürütülen soruşturmanın bir parçası.

Rapçi Sean "Diddy" Combs'ın iki ayrı şehirdeki evlerine baskın yapıldı. Şarkıcı, insan kaçakçılığı, fuhuş, saldırı, cinsel taciz ve silah kaçakçılığı gibi suçlamalarla karşı karşıya.

Yasadışı fuhuş, uyuşturucu, ve kadun tüccarligi: Diddy'ye kadın mı sağladı?

Rapçi asistanının, rapçi için kadınları işe alarak neredeyse tüm ABD eyaletlerinde yasa dışı olan fuhuşu teşvik ettiği söyleniyor.


Rodney "Lil Rod" Jones'a göre, o da seçilmiş bir kişiyi getirmesi için ona mesaj gönderdi veya mesaj attı. Kadınlar rapçilerin evine varır varmaz Khorram, kadınları kenara çekerek fiyat konusunda onlarla pazarlık yaptı ve ödemeyi yaptı.


“Eşi benzeri görülmemiş saldırı”: Rapçi Sean “Diddy” Combs şimdi polise ateş açtı. Daha önce evlerini aramıştı.

54 yaşındaki Sean "Diddy" Combs bu işin peşini bırakmak istemiyor: Pazartesi günü Miami ve Los Angeles'taki mülkleri polis tarafından arandı. Aleyhindeki iddialar cinsel şiddetten insan kaçakçılığına kadar uzanıyor. Şimdi ise “People” dergisinde yer alan haberlere göre rapçi, yapımcı ve girişimci, avukatları aracılığıyla baskınların kendisine yönelik “cadı avı” kapsamında “eşi benzeri görülmemiş bir saldırı” olduğunu duyurdu.


“Genel olarak askeri güç”

Salı günü yayınlanan açıklamada, "Diddy'nin" avukatı Aaron Dyer ve diğerlerinin yanı sıra polisi ciddi şekilde suçluyor: "Dün, Bay Combs'un evlerinde arama emirlerinin yerine getirilmesinde askeri güç kaba bir şekilde kullanıldı." Dyer, yetkililerin "aşırı şiddet ve düşmanlığının ya da çocuklarına ve çalışanlarına yönelik muamelesinin" hiçbir mazereti olmayacağını söyledi.


Avukat tutuklamaları yalanladı

Rap süperstarı “Diddy” şu anda beş cinsel saldırı davasıyla karşı karşıya. Ancak avukat Dyer, müvekkilinin her zaman federal polisle işbirliği yaptığını vurguluyor: "Medyadaki spekülasyonlara rağmen ne Bay Combs ne de aile üyelerinden herhangi biri tutuklanmadı ve seyahat özgürlükleri herhangi bir şekilde kısıtlanmadı." Pazartesi günü FOX11, Combs'un oğulları Justin Combs (30) ve Christian "King" Combs'un (25) Beverly Hills'teki evlerinin önünde kelepçeli halde dururken ve yetkililerle konuşurken gösteren havadan görüntüleri yayınladı.


"Cadı avından başka bir şey değil"

Soruşturma Miami'deki mülkünde devam ederken Combs, Miami Opa-locka Executive Havaalanındaydı. Orada Antigua'ya özel jet uçuşu için hazırlandı. Avukatı bu eylemi "eşi benzeri görülmemiş bir pusu" olarak nitelendirdi. "Koordineli medya varlığı" ile birleşen baskın, "Bay Combs'un zamanından önce mahkum edilmesine yol açıyor ve hukuk davalarındaki asılsız iddialara dayanan bir cadı avından başka bir şey değil." Combs masumdur ve "adını temize çıkarmak için her gün savaşmaya" devam edecektir.


Dünyadan Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Dünyadan Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-03-27T21:41:52 ][ Okunma : 70 ]google-newste takip edin