Britney Spears'ın çıplak fotoğrafı'nı: bu adam'mı çekti!

Britney Spears'ın çıplak fotoğrafı'nı: bu adam'mı çekti!

Britney Spears artık Instagram'daki müstehcen ve bazen de tuhaf fotoğraflarıyla tanınıyor. Sadece birkaç gün önce pop şarkıcısı yine Eva kostümüyle kendini tanıttı. Peki sarışını bu şekilde kim fotoğraflıyor?

Magazin haberine göre bu kişinin Britney'nin menajeri Cade Hudson olduğu söyleniyor!

İkilinin birbirini uzun zamandır tanıdığı söyleniyor; Hudson iki yıldır "Zehirli" tercümanı yönetiyor. Britney Stark'ın çıplak fotoğraflarını çekmeye devam eden kişinin o olması gerekiyordu.

Bunun bir örneği, 42 yaşındaki adamın çıplak poposunu kameraya doğru tuttuğu ünlü plaj fotoğrafıdır. Yanında fotoğrafı çeken bir adamın gölgesi var. Artık gizemli yabancının büyük olasılıkla Britney'nin menajeri olduğu açık.


Magazin haberi'nin bildirdiği gibi ikilinin uzun süredir çok yakın ve özel bir bağlantısı var. Bu belki de sarışının anılarının teşekkür bölümünde ondan ilk kez bahsetmesinin birçok nedeninden biridir.


Britney Spears çıplak fotoğraflar paylaşmayı seviyor: Artık erkek gölgenin kim olduğu belli oldu!

Britney'nin menajerinin şarkıcının özgürlüğü lehinde konuştuğu söyleniyor

Britney ayrıca Eylül 2023'te Hudson'ın onu yanağından şefkatle öptüğü çok duygusal bir Instagram gönderisinde de minnettarlığını gösteriyor. Burada şöyle yazıyor: "Harika arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım. Şu anda olumlu pekiştirme benim için önemli." Görünüşe göre Hudson, eski kocası Sam Asghari'den (30) boşanırken sarışının yanındaydı.


Britney'nin menajeri de muhtemelen konu şarkıcının özgürlüğüne gelince yardımcı oldu. Britney hâlâ babası Jamie Spears'ın (71) vesayeti altındayken, Hudson'ın bir Instagram gönderisinde şunları yazdığı söyleniyor: "Yıllardır işimi kaybetme korkusuyla çenemi kapalı tuttum. Resmen işim bitti. sessiz kalmak."


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-03-15T19:47:47 ][ Okunma : 75 ]google-newste takip edin