Didem Soydan Aldatıldığını öğrenince bakın ne yapmış!

Didem Soydan Aldatıldığını öğrenince bakın ne yapmış!

Didem Soydan aldatıldığını öğrenince sevgilisinden intikamını başkasıyla birlikte seks yapmış


Didem Soydan, ilişki itirafı ile herkesi şoke etti. Didem Soydan'ın intikamı sosyal medyada gündem oldu. "Sen bunu da bil, ben şu an birisiyle seks yaptım. Bu ilişki bitmiştir galiba böyle bir intikam aldım."

Didem Soydan "İlişkimde ilişkimizin bitmek üzere olan zamanı artık böyle 2 buçuk 3 senenin sonunda. Ben fark ettim ki aldatılıyorum hissettim ve en sonunda da bana bunun bir şeyi geldi teyidi geldi yani geldiği gibi konuşacağım kendisiyle. Kendisinin de bir seti var ama bu kişi oyuncu değil" dedi.

Didem Soydan intikam almak için başkasıyla seks yaptı. Sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren Didem Soydan, ilişki itirafı ile herkesi şoke etti.

"Ben şimdi seks yapmaktan geldim"“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Model Didem Soydan gerek paylaşımları gerekse takipçilerine verdiği yanıtlarla adından söz ettiren bir isim. Mirgün Cabas'a konuk olan Soydan kendisini aldatan sevgilisinden intikamını nasıl aldığını anlatarak herkesi şaşırttı.

Didem Soydan yaşadığı olayı şöyle anlattı:“Bu Haber Hiç Kaçmaz”"Eskilerden görüştüğüm bir f..bodyim var ama ilişki esnasında değil, zaten zırt diye arayabileceğiniz biri, onu aradım ve onunla görüştüm hemen o zayıf şeyi yaşattım kendime şimdi olsa yapmam. Kendi kafanda eşitledim durumu. Geldi ve kendisine ben şu anda o kişinin adını söyledim onunla seks yapmaktan geliyorum ve seninle de bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Sen bunu da bil, ben şu an birisiyle seks yaptım. Bu ilişki bitmiştir galiba böyle bir intikam aldım."

Soydan "O kişi dondu o kadar büyük bir şok anıydı ki beni aldattığını biliyorum diyerek intikam aldım" ifadelerini kullandı.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-12T20:05:24 ][ Okunma : 112 ]google-newste takip edin