Kim Kardashian: Şu anda kız kardeşi Khloé'nin eski sevgilisiyle ilişkisi var mı?


Kim Kardashian bir buçuk yıldır resmi olarak bekar. Ancak birkaç aydır girişimcinin futbol süperstarı Odell Beckham Jr. ile ilişkisi olduğuna dair söylentiler dolaşıyor - şimdi işlerin ciddileştiği iddia ediliyor.

Kansas City Chiefs'in sonuncusu olan 34 yaşındaki Taylor Swift ve 34 yaşındaki Travis Kelce şu anda futbol cennetinin rüya çifti. NFL takımının 12 Şubat 2024 Pazartesi gecesi Super Bowl'da San Francisco 49ers'a karşı oynayacağı maçlar sırasında, pop divası sık sık sevdiği kişiyi tribünlerden destekliyor; bu da hayranlar için gerçek bir olay.


Şimdi benzer bir güç çifti oluşmuş olabilir mi? Aylardır 43 yaşındaki Kim Kardashian ile 31 yaşındaki NFL yıldızı Odell Beckham Jr.'ın bir çift olduğu yönünde spekülasyonlar yapılıyordu. İçeriden birinin söylediğine göre ikili arasında işler artık ciddileşiyor.

Kim Kardashian ve Odell Beckham Jr.'ın bir çift olduğu söyleniyor

Kim Kardashian NFL yıldızı Odell Beckham Jr. ile mi çıkıyor?! - Magazin Haberleri

Girişimci ve Baltimore Ravens geniş alıcısı ilk kez geçen yılın Eylül ayında birbirleriyle bağlantı kurdu. Kısa bir süre önce "People", futbolcunun ve bir oğlu olan ortağı Lauren Wood'un neredeyse dört yıllık birlikteliğin ardından ayrıldığını bildirmişti.


Başlangıçta bir kaynak, Altıncı Sayfaya, Kim ve Odell'in sadece arkadaş olduklarını ve benzer sosyal çevrelerde çalıştıkları için genellikle gruplar halinde buluştuklarını söyledi. Kasım ayında CFDA Ödülleri'nin ardından bir partiye katıldıktan sonra bile birbirlerine karşı romantik hisleri olmadığı söylendi.


Görünüşe göre bu durum değişti: 2 Şubat Cuma akşamı, 54 yaşındaki Jay-Z'nin Batı Hollywood'daki Grammy öncesi partisine katıldılar. TMZ'nin haberine göre aralarında "otoparkta özel bir an" yaşandı. İçeriden biri "US Weekly"ye, ikili arasında işlerin artık "ciddileştiğini" söyledi.


İddia edilen çift, "Odell'in kişiliğinin Kardashian'ınkinden çok daha özel" olması nedeniyle ilişkilerini temkinli bir şekilde yürütmeye çalışıyor. Kaynak, Baltimore Ravens yıldızının "rezerve edildiğini, Kim'in ise ilgi odağı olmaya daha alışkın olduğunu" söylüyor ve ikilinin artık "sonraki adımlarını planladıklarını" da ekliyor.


Rahibe Khloé'nin NFL yıldızıyla da ilişkisi olduğu bildirildi

Kim Kardashian NFL yıldızı Odell Beckham Jr. ile mi çıkıyor?! - Magazin Haberleri

Odell Beckham Jr., Kardashian ailesinde pek bilinmeyen bir şey. Kim'in 39 yaşındaki kız kardeşi Khloé Kardashian'ın da şu anda 31 yaşında olan Kim'le geçmişte bir ilişkisi olduğu söyleniyor. 2016 yılında TMZ'de Khloé ve Odell'in son derece tanıdık göründüğü fotoğraflar vardı.

Kim Kardashian NFL yıldızı Odell Beckham Jr. ile mi çıkıyor?! - Magazin Haberleri

O zamanlar Beckham Jr. hâlâ New York Giants'ta oynuyordu ve 37 yaşındaki rapçi Drake'in ev sahipliği yaptığı partiye çok yaklaşmış gibi görünüyorlardı. Ancak sözde romantizm boşa çıktı. Şimdi Kim ve Odell çıkıyor gibi görünüyor. Ve kim bilir? Belki Kim Kardashian önümüzdeki futbol sezonunda Ravens maçlarında tribünde olacak ve 3 numaraya tezahürat yapacak.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-08T21:31:01 ][ Okunma : 59 ]google-newste takip edin