Aleyna Tilki'nin süper mini elbisesi ve dansları sosyal medyada gündem oldu, Tarzı ve dansları dikkat çekti.


Sahneye çıkmasının, bu işten para kazanmasının engellendiğini söyleyen Aleyna Tilki, imaj değiştirmişti. Kısa saçlarıyla beğeni toplayan Aleyna Tilki uzun zaman sonra Kıbrıs'ta sahne aldı. Tilki'nin süper mini elbisesi ve dansları sosyal medyada gündem oldu.

Saçlarını kısa kestirip, yeni bir imajla dikkat çeken Aleyna Tilki, uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu. Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay sahnelere çıkışının engellendiğini öne sürmüştü.

Aleyna Tilki: Frikik vermemek için şortla önlem aldı

Aleyna Tilki, Instagram'da video paylaşan 23 yaşındaki şarkıcı, müzik sektöründeki bazı popüler isimlerin yoluna taş koyduğunu iddia etmişti:

"Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar.

Beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var, o da ait olduğum yerde şarkı söylemek!"

Aleyna Tilki süper minisiyle sahnelere döndü!. - Son Dakika - Magazin Haberleri

Hit şarkılarını seslendiren Tilki, gecede bir an olsun yerinde durmadı sahneleri özledim.

Süper minisiyle sahneye çıkan ve iddialı seçimiyle adından söz ettiren Tilki frikik vermemek için de şortla önlem aldı.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-01-28T13:27:42 ][ Okunma : 74 ]google-newste takip edin