Leonardo DiCaprio'nun en çılgın doğum günü partisini kutladı.


Leonardo DiCaprio'nun en çılgın doğum günü partisini kutladı. - Magazin Haberleri

Hollywood'un yarısı DiCaprio'nun çılgın doğum günü partisinde ve ve Gecenin en dikkat çekeni Kate Beckinsale oldu!

Ne performans! Aktris Kate Beckinsale (sağda), platform ayakkabılar ve belinde mega mücevherlerle rapçi Big Boss Vette eşliğinde Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio'nun Beverly Hills'teki doğum günü partisine doğru yürüyor

İnsanlar bu mega partide fare oynamayı çok isterdi.


Leonardo DiCaprio, 49. doğum gününde bir kez daha elinden geleni yaptı ve muhteşem bir doğum günü partisi düzenledi. Hollywood'un yarısı kutlamaya katıldı!

Cumartesi günü Leo'nun Beverly Hills'teki çılgın doğum günü partisine süperstarlar toplu halde geldiğinde paparazziler bu kadar çabuk etkilenemedi.


Leonardo DiCaprio sizi partiye davet ettiğinde yıldızlar mutlu bir şekilde ortaya çıkıyor

Doğum günü kızını objektif karşısına çıkarmasalar da, realite yıldızı Kim Kardashian (43), süperstar Lady Gaga (37), Hollywood'un sevgilisi Salma Hayek (57) ve rapçi Snoop Dogg (57) gibi ünlü konukları ağırladılar.


İki parti için tek kıyafet: Salma Hayek, geçtiğimiz Cumartesi günü Los Angeles'ta düzenlenen “Baby2Baby” galasında koyu yeşil ışıltılı rüyasında parladı, ardından Leo DiCaprio ile doğum gününü kutladı.

Kim Kardashian, DiCaprio'nun parti konukları arasındaydı. Kolsuz siyah kıyafeti ve çapraz kolyesiyle kutlama yaptı


Aktör Channing Tatum (43) hayallerindeki kadın Zoë Kravitz (34) ile, süperstar Beyoncé (42) kocası Jay-Z (53) ile ve şarkıcı Rita Ora (32) yönetmen kocası Taika Waititi (48) ile birlikte.


Üzerinde uzun bir palto bulunan kısa ipek bir elbise. Rita Ora Hollywood'un doğum günü partisine böyle gitti

Avatar dizisinin yıldızı Zoe Saldana (45) da sevgilisi Marco Perego (44) ile birlikte geldi.


Ve elbette Leo'nun annesi Irmelin (80) de oğlunun 49. yaş gününü kutladı. Mama Irmelin, ünlü Leonardo DiCaprio'yla 2016'da Hollywood'daki 88. Akademi Ödülleri'nde


DiCaprio'nun o geceki favori konuğu, annesinin yanı sıra kesinlikle yeni model arkadaşı Vittoria Ceretti'ydi (25).


İçeriden biri People dergisine ikilinin "gece boyunca şefkatli" olduklarını ve defalarca öpüştüklerini söyledi. Leo için gerçek bir doğum günü telaşı.

Gecenin en dikkat çekeni şüphesiz aktris Kate Beckinsale (50) oldu.


Kabarcık poposunu gösteren mücevherlerle süslenmiş, kısa korse bir elbiseyle geldi. Vurgu: Bir tür kemer olarak beline devasa bir toka takıyordu ve başına da bir mega koyun taht kurmuştu. Ne kıyafet!

Beckinsale daha sonra, kızları Big Boss Vette ve sarışın kostüm tasarımcısı Gabriella Morpeth'in yanında harika bir görünümle Instagram'da gururla kendini paylaştı.


Leo'nun çılgın doğum günü partisinden diğer önemli noktalar?

Görünüşe göre Hollywood yıldızı, özel gününde onu kaldırıp odanın diğer ucuna taşıyarak kutlandı. Bir görgü tanığının ifadesine göre rapçi Lil Wayne bir serenat bile yaptı ve kalabalık neşeyle kükredi.

Ancak düşük bir noktanın olduğu söyleniyor. Leo için değil, eski sevgilisi Victoria Lamas (24) için. Yüksek sesle "

Aksiyon yıldızı Lorenzo Lamas'ın (65, "Renegade") model kızı Daily Mail" kapıdan geri çevrildi ve içeri girmesine izin verilmedi. Sebebi ise kendisinin bulunmadığı katı bir VIP davetli listesi. Ah!


Bu arada Leo, ünlü arkadaşlarıyla birlikte kutlamayı sonuna kadar yaptı. Birçok misafir sabah saat 4'e kadar kaldı.

Beverly Hills'te partiden kimin kiminle ayrılacağına dair fısıltılar dolaşıyordu. Pop yıldızı Harry Styles'ın (29) eski sevgilisi aktris Olivia Wilde (39), komedyen Chris Rock (58) ile birlikte arabaya binerken görüldü.

Şimdi geriye kalan tek soru şu: DiCaprio gelecek yıl 50 yaşına geldiğinde böyle bir partinin başına nasıl geçecek? Zaten heyecanlısın...

Ve Leo'nun eski sevgilisi gelmedi


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-11-13T21:20:50 ][ Okunma : 85 ]google-newste takip edin