Ünlülerin görünüşü Yıldızlar kendilerini böyle sunuyor

Ünlülerin görünüşü Yıldızlar kendilerini böyle sunuyor

Şıktan seksiye; bunlar Julia Fox, Rita Ora, Kim Gloss.'nun göz alıcı stilleri.

Sadece kırmızı halıda değil, günlük yaşamda da ünlüler dünyası her zaman hayret verici anlar yaratıyor.

Julia Fox, New York'ta "Down the Drain" adlı kitabının tanıtımını yapıyor ve sıra dışı görünümü dikkat çekiyor. Oyuncu, bazı kısımları iç çamaşırı veya gece elbisesini anımsatan beyaz bir kıyafet giyiyor. Julia, geniş 3/4'lük bluzunun üzerine, külota benzeyen yüksek kesimli pantolonlar giyiyor. Üst kısmı omuzları açıkta bırakan kısa bir bandeau üst, şeffaf tül eldivenler, kısa saplı hafif, hafif şeffaf bir çanta ve beş küçük askılı çok yüksek platformlu ayakkabılar giyiyor.


Rita Ora Manchester'da bu havalı kıyafetle görüldü. Şarkıcı güvenle gümüş, geniş pantolon ve bej kürk yelek giyiyor. Üstü ve ayakkabıları sade siyahtır. Görünüm onun ışıltısı ve rahat yürüyüşüyle ??tamamlanıyor.


Kim Gloss nihayet sonbaharın gelmesini seviyor. Sıcak ve şık sonbahar kıyafetlerini doğrudan dolaptan çıkarıyor. Siyah, biye kesimli bir gömlek elbise, onunla uyumlu siyah bir çanta ve siyah diz üstü çizmeler giyiyor. Naylon taytının elbisenin bittiği yerde "Lucky You" yazısı bulunuyor. Bej büyük boy yün ceketi sayesinde Kim'in görünümü özellikle sonbahara benziyor.

Etiketler


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-10-13T22:57:01 ][ Okunma : 178 ]google-newste takip edin