Ebru Polat kendisine yapılan yorum icin soluğu mahkemede aldı

Ebru Polat kendisine yapılan yorum icin soluğu mahkemede aldı

Şarkıcı Ebru Polat bir takipçisinin kendisine yaptığı yoruma sinirlenerek soluğu mahkemede aldı.

Şarkıcı Ebru Polat, bir takipçisinin sosyal medyada kendisi için yaptığı "Silikon kafa" yorumunu görünce soluğu mahkemede aldı. Küçük düşürüldüğünü ve hakarete uğradığını söyleyen şarkıcı, suç duyurusunda bulundu

Ebru Polat, şarkıcıların sahne alırken giydiği kıyafetleri ağır bir şekilde eleştirmişti. Bunun üzerine sosyal medyada büyük tepki görmüştü. Mustafa T. adlı takipçisi de şarkıcının düşüncesini önce eleştirdi, ardından "Silikon kafa" benzetmesinde bulundu.


Sabah’ın haberine göre, küçük düşürüldüğünü ve sövme suretiyle hakarete uğradığını ileri süren şarkıcı, bu kişinin cezalandırılmasını talep etti. Savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Zaman zaman harcamalarıyla konuşulan şarkıcı Ebru Polat, bir paket sakıza 895 TL ödemiş ve fişi 3,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmıştı. Ebru Polat, "Çiğnediğim tek sakız bu 900 TL olmuş. Uçtu gitti ama aldım tabii yine de" ifadelerini kullanmıştı.


Polat'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken tepkiler de beraberinde gelmişti. Şarkıcılığın yanı sıra kişisel bakım ürünleri sattığı bir markası bulunan Polat, geçtiğimiz aylarda bir günde 1890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığını açıklamıştı.

Etiketler


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-10-04T19:31:46 ][ Okunma : 247 ]google-newste takip edin