Dilan Polat altın tozuyla kahve içti! duyanlar şok oldu

Dilan Polat altın tozuyla kahve içti! duyanlar şok oldu

Dilan Polat’ın canlı yayında ‘altın tozlu kahve’ içtiği anlar da sosyal medyada çok konuşuldu.

Dilan Polat, katıldığı programda açıklamaları ve yaptıklarıyla gündem oldu. Programda altın tozuyla kahve içen Polat, "Görgüsüz değilim. Türk kahvemi altın tozuyla sırf birilerini rahatsız etmek için içiyorum" dedi.

Sosyal medyadaki lüks yaşamı ile adını söz ettirenDilan Polat, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Programa dikkat çeken açıklamalarıyla damga vuran Polat, içtiği altın tozuna bulanmış kahveyle hem sunucular Müge ile Gülşen’i hem de ekran başındakileri şaşırttı.


Programa çıktığı kıyafetine 350 bin lira ödediğini belirten ünlü fenomen, günlük ne kadar harcadığı sorusuna ise “Belli olmuyor, bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum” şeklinde cevap verdi. Yardıma muhtaç kişilere desteğini esirgemediğini belirten Polat, “Her ay 1 milyon TL’lik yardım dağıtıyorum” açıklamasında bulundu.


“GICIK OLDUĞUM İNSANLAR İÇİN İÇİYORUM”

Dilan Polat’ın canlı yayında ‘altın tozlu kahve’ içtiği anlar da sosyal medyada çok konuşuldu.

Bu kahvenin bir faydası bulunmadığını ama bazı kişileri gıcık etmek için içtiğini söyleyen Polat, sözleriyle herkesi şaşırttı:


“Bu kahve aslında hiçbir işe yaramıyor. Gıcık olduğum insanlar için içiyorum. Sırf birilerini rahatsız etmek için yapıyorum. Nusret’e gittiğimde içtim ilk kez bu kahveyi. Daha sonra altın tozu yapraklarından bana verdiler. Sabah kahvenin içine atıp paylaştım. Sosyal medyada gündem oldu. Bittikçe yenisini aldım. Bunu yapmasalardı içmeyecektim çünkü zaten bit tadı yok. Tanımadık insanları niye gıcık ediyorum bilmiyorum, kendimi de anlamıyorum bazen.”


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-09-21T21:25:11 ][ Okunma : 217 ]google-newste takip edin