Fransız seksi Dünyada neden bu kadar Meshurdur?

Fransız seksi Dünyada neden bu kadar Meshurdur?

Fransız seksi - muhtemelen dünyadaki en popüler seks! Ama Fransız seksi tam olarak nedir? Neden bu kadar popüler? Ve bunu kendi yatak odanızda mükemmel bir şekilde nasıl uygularsınız? Cevaplarımız var!

Fransız seksi nedir?

Fransız seksi, genital organların oral uyarımı anlamına gelir. Bu yüzden oral seks, oral seks, cunnilingus ve Co için genel bir terimdir. Bir erkeğin veya bir kadının ağzından memnun olup olmadığı önemli değildir. Ana şey, tutkulu olmasıdır! Bu arada: Cunnilingus bir kadınla oral seks anlamına gelir - bir erkekle oral seks. Ah la la! Fransızlar görünüşe göre sözlüdür. Başka neden ağızla sekse "Fransız" ve dille öpüşmeye "Fransız Öpücüğü" densin ki?

Cunnilingus: Oral seksin zirvesine bu şekilde ulaşılır!

Uluslararası seks: Bunlar dünyanın en popüler seks pozisyonları!

Fransız seksi neden bu kadar popüler?

Açıkça: Fransız seksi özellikle sıcak! Çünkü oral seks sırasında partnerinizi özellikle yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Ayrıca, ağzınızla ve dilinizle seks yapmak çok fazla güven gerektirir ve bu da her şeyi son derece samimi kılar. Seks à la française çok özel bir şeydir - bu yüzden dünyanın her yerinden insanlar tarafından sevilmesi ve uygulanması şaşırtıcı değildir.

Fransızca'da seks nasıl çalışır?

İyi oral seks o kadar kolay değil çünkü bu seks uygulaması yapan kişinin becerisine ve empatisine bağlıdır. Oral seks sırasında cinsel organlar cinsel partner tarafından ağız ve dil ile şımartılır. Yalama, emme, dille oynama, nazik öpücükler, nazik ısırıklar - eşinizin sevdiği her şeye izin verilir. Birkaç ipucu ile diğer kişinin ter atmasını ve hatta belki de doruğa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir kadında oral seks nasıl olur?

Aslında en önemli şey, partnerinize dikkat etmeniz ve elinizden geldiğince kendinizi onun yerine koymaya çalışmanızdır. Dudaklarınla ??dudaklarını ve sonra dilini okşar. Yalama sırasında parmaklarını kullanmayı ve bir veya iki tanesini vajinaya sokmayı da sever. İyi bir ritminiz olduğundan emin olun. Çok hızlı değil, çok yavaş değil. Tempoyu artırın ve hareketi doruk noktasından hemen önce en sonda tutun. Bu nokta çok önemli! Buradaki küçük bir değişiklik, bir kesintiye neden olabilir ve orgazmı çok uzaklara götürebilir. Ağzınız ve dilinizle vulva ve klitoris üzerinde yaptığınız hareketlere nasıl tepki verdiğini dikkatlice izleyin. Elbette şunu da sormakta fayda var: Yaptığınız iyi karşılandı mı? Biraz cesaret ister, ama buna kesinlikle değer.

Küçük bir ipucu: Pelvisinizi kendinize doğru iterseniz, büyük olasılıkla yaptığınız şeyi çok seveceksiniz. Öte yandan, eğer geri çekilirse, muhtemelen dil aktivitelerinizi biraz değiştirmeniz gerekecektir.

Bir erkekle fransız seksi nasıl olur?

Birçoğu öyle düşünmese de, onları ağzınızla mutlu etmek istiyorsanız erkeklere de dikkat etmelisiniz. Sürpriz sürpriz! Bir penis çelikten yapılmamıştır ve 4.000'den fazla sinir ucuna sahiptir, bu da hızla aşırı uyarılabilir. O zaman iyi niyetli, aşırı nişanlı oral seks, sıcaktan daha rahatsız edicidir ve partnerinizi tutkulu bir şekilde tatmin etme niyetinizi kaçırırsınız. Penisi dikkatlice elinize alın ve penis başının üst kısmındaki penis başını yalamaya başlayın. Seks partnerinizin gözünün içine bakmak en iyisidir. Şaftı yalayın ve ardından ağzınıza koyun. Çok fazla tükürük kullanarak dudaklarınızı penisin üzerinde yukarı ve aşağı kaydırın. Aksi takdirde, aynısı diğer seks uygulamaları için de geçerlidir: Siz ve onun neyi sevdiğini deneyin! Burada da soru sormak ve partneri yakından gözlemlemek yardımcı olur. Hareketlerden zevk alıyor mu? Penisini aşkla çalıştırdığınızda inliyor mu? Olmazsa, vites küçültmek ve farklı bir teknik denemek daha iyidir.

Aşağıdakiler tüm ipuçları ve püf noktaları için geçerlidir: Sadece seks pratiğinde şansınızı deneyin ve eğlenin. Ve her iki tarafta!


Saglik Editörü : Gul_Beyaz
Saglik 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-13T20:04:46 ][ Okunma : 2008 ]google-newste takip edin