Ünlü yıldızların Cadilar bayrami'dan ilginc kostümler Britney Spears ve "Squid Game" son zamanlarda manşetlere çıktı. Bazı yıldızlar için en iyi Cadılar Bayramı ilhamı.

Cadılar Bayramı için giyinmeyi sadece çocuklar sevmez. Mutlak dünya yıldızları bile 31 Ekim'deki korku festivali için genellikle mevcut pop kültüründen ilham alan her türlü kostüme giriyor. Ve böylece ünlüler Baby Yoda olarak, bazen "Kalamar Oyunu" adayı olarak, bazen de Britney Spears (39) olarak merhaba diyorlar.

Justin Bieber,ın (27) eşi Hailey Bieber (24), "Baby One More Time" veya "Oops! Bieber'a göre bir Spears konseri onun ilk konseriydi.

Bu arada, Kourtney Kardashian (42) ve Travis Barker (45), kaos çifti Sid Vicious ve Nancy Spungen'e dönüştü. Kayıtlar hakkında siyah beyaz olarak "Ölüm bizi ayırana kadar" diye yazdı. "Aşkımız asla ölmeyecek" yorumunu yaptı.

Şeker gibi tatlıydilar

En şirin aile kostümü ödülü John Legend (42) ve Chrissy Teigen'e (35) gidiyor. Çarşamba günü morali bozuk olan küçük kızları Luna (5) ile birlikte "Addams Ailesi" oldular - kuzeni Itt bile ziyarete geldi!

Reese Witherspoon (45), bir Hitchcock klasiğinden ilham aldı. Instagram'da kısa bir klip hakkında "Kuşlarda bir sorun var" yazdı. Giysilerine ve saçlarına yapay kargalar örtmüştür.

Ünlü yıldızların Cadilar bayrami'dan ilginc kostümler Magazin haberler.

Rapçi Megan Thee Aygırı (26) kuşu vurdu. "Hellraiser" canavarı Pinhead'in seksi bir versiyonuna dönüştü. Kayıtlar hakkında "Acının bir yüzü var" diye yazdı.

Oyuncu Kate Beckinsale (48) de ilginç bir kombinasyon seçti. Ateşli bir piskopos olarak kendini kısa kesilmiş bir vinil kostümün içine attı.

Parti havasında Grogu vardi

Ünlü yıldızların Cadilar bayrami'dan ilginc kostümler Magazin haberler.

Tabii ki "The Mandalorian"ın favorisi Grogu, yani Baby Yoda da eksik olmamalı. Müzisyen Lizzo (33) Instagram'da belgelediği gibi evlerin etrafındaki sevimli "Yıldız Savaşları" karakteriydi.

Netflix'te "Squid Game" coşkuya neden oluyor. Ve bazı yıldızlar için de bu yılki Cadılar Bayramı, Güney Kore dizisi sayesinde barizdi. Oyuncu Hayley Kiyoko (30) rahat yeşil eşofmanın içine girdi ve 067 numarasını göğsüne dikti. Meslektaşı Kerry Washington (44) aynısını renk açısından yaptı, bu da orijinali kadar doğru değildi. Mavi takımınızın ana karakterinin numarası 456.

Ve Cadılar Bayramı'nın Alman Kraliçesi Heidi Klum (48)? Bu arada, ürkütücü derecede güzel Halloween kısa filminden tüm referansları açıkladığı bir video yayınladı. "Yedi", "Kill Bill", "The Fly" ve "The Exorcist" dahil.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-10-31T21:52:14 ][ Okunma : 610 ]google-newste takip edin