Mesut Ozil surpriz bir Sekilde kizini gosteriyor

Mesut Ozil surpriz bir Sekilde kizini gosteriyor

Mesut Özil, son zamanlarda Fenerbahçe adına gol atmasına rağmen, spor manşetlerine gitgide daha az yazıyor. Eski milli oyuncu şimdi özel bir anlık görüntüyle ortalığı karıştırıyor.

Mart 2020'de Mesut Özil bir kızı oldu. Instagram'da kızı "Çok şükür kızımız Eda sağlıklı doğdu" sözleriyle selamladı. Bununla birlikte, o zamandan beri, 22 milyon taraftar, esas olarak spordan izlenimler gördü: futbol sahasından, spor salonundan veya soyunma odasından gelen gönderiler.

32 yaşındaki oyuncu, bundan birkaç ay önce takipçilerine Eda'nın şimdiki gibi bir fotoğrafını daha sundu. Fenerbahçe İstanbullu futbolcu, kendisini sadece arkadan gösteren fotoğrafının altına "Canım" yazdı. Şimdi neredeyse bir buçuk yaşında olan Eda'yı kolunda tutuyor. İri, koyu renkli düğme gözleriyle kız, babasının omuzlarına sarılırken bölgeye hülyalı bir şekilde bakıyor. .

Bu kayda verilen tepkiler sürekli olarak olumlu. Gönderi, ilk 18 saatte neredeyse 730.000 "beğeni" topladı. Özil'in aile babası ve eski milli takım arkadaşı Jérôme Boateng de bir yorum yaptı. Resme üç kalple tepki veriyor. FC Bayern Münih'in eski savunucusu şu anda bir kulüp arıyor ve son zamanlarda Kasia Lenhardt'ın trajik ölümü nedeniyle tekrar iddialarla karşı karşıya kaldı.

Mesut Özil'de ise DFB takımından ayrılmasının ardından ortalığı karıştıran sakinlik geri geldi. Amine Gülşe ile kızı Eda'yı dünyaya getirdiler ve yılbaşından beri Türkiye'de yaşıyorlar. Çift 2017'den beri birlikte. Haziran 2019'da eski milli oyuncu ve Miss Turkey iki yıllık ilişkiden sonra evet dedi. Düğün, İstanbul'daki beş yıldızlı "Four Seasons" otelinde gerçekleşti.

Ünlü Futbolcu Musut Özil, ilk 18 saatte neredeyse 730.000 "beğeni" topladı.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-08-22T21:34:18 ][ Okunma : 779 ]google-newste takip edin