Beyonce Knowlesin cucuk prensesi muzik dünyasini titretiyor.


Beyonce Knowlesin cucuk prensesi muzik dünyasini titretiyor. - Magazin Haberler

Beyoncé Knowles, abartılı bir sürpriz için her zaman iyidir. Daha yüksek, daha hızlı, daha ileri - pop simgesi her performans sergilediğinde patlayarak sahne alır. Ama şimdi sahneyi yavrularına bırakıyor. Çocukları, son klibinde onun yanında neredeyse daha da büyük süperstarlar.

39 yaşındaki Beyoncé Knowles ortaya çıktığında, müzik dünyası titriyor. Hayranları, "Kraliçe B"nin son darbesini sabırsızlıkla bekliyor. Şu sıralar moda dünyasını alt üst etmek isteyen şarkıcı, markası "IVY PARK"ın yeni tasarlanmış koleksiyonunu modern rodeo tarzında heyecan verici bir video kliple sunuyor. Ancak topluluğunuzu çıldırtan sadece görünüm değil, üç modeliniz.

9 yaşındaki Blue Ivy ve her ikisi de 4 yaşındaki Rumi ve Sir adlı ikizler kameraların önünde - kelimenin tam anlamıyla - büyük girişlerine sahipler. Olağanüstü sanatçının rapçi Shawn Corey Carter'dan, diğer adıyla Jay-Z, 51 yaşındaki üç çocuğu, büyümede oldukça büyük bir sıçrama yaptı - ayrıca spot ışığında kendilerine olan güvenleri söz konusu olduğunda.


Beyoncé Knowles: prensesleri podyumları fethetti ve ikizler hayranların kalbini kazandı


Beyonce Knowlesin cucuk prensesi müzik dünyasıni titretiyor

Beyonce Knowlesin cucuk prensesi müzik dünyasıni titretiyor Beyonce Knowlesin cucuk prensesi müzik dünyasıni titretiyor.

Beyoncé, en büyüğü için, sazdan bir podyum bile yarattı, kovboy boyalı elbiseli anne-kız ikilisi el ele deneyimli profesyonel modelleri geride bıraktı. Çekim kısa ama netleşiyor: Blue Ivy artık bir bebek değil. Kız güzel bir genç olmak için büyür.

Öte yandan Rumi ve Sir, yıldız anneleriyle hala küçük bir kiz yavrusu korumasına sahipler ve sadece uzaktan gösteriliyorlar, bu yüzden bazı hayranlar iki çocuğun idollerinin çocuğu olup olmadığından o kadar emin değiller. İkisinden biri Beyoncé tarafından tutulurken, diğeri onun yanında duruyor. Üçü de mavi giyinmiş, detayları sadece kartal gözleri görebiliyor.

Topluluk, Carter çocuklarının ortaya çıkışını kutluyor

Beyonce Knowlesin cucuk prensesi müzik dünyasıni titretiyor

Beyoncé'nin topluluğu, Hollywood yıldızlarının bir anlık görüntüsüne çok sevindi. Memnun bir hayran, "Aman Tanrım! Carter çocukları" diyor. Bir kullanıcı, "Bu çok sevimli" diyor ve aynı derecede büyülenmiş bir takipçi, görünüşe göre üç genç modelin doğal büyümesini son derece fark etmiş: "Carter- Children on'a bir göz atın. ! Çok şirin ve şimdiden çok büyük".

Hayranların şaşkınlığı canlandırıcı. İkizler, son yıllarda halk arasında neredeyse hiç görülmedi. Ablası Blue Ivy ise şimdiden mükemmel bir müzik yıldızı. Henüz dokuz yaşındayken, o ve annesi "Brown Skin Girl" için en iyi müzik videosu için Grammy kazandı. Yetenekli kız sadece sözleri yazmakla kalmadı, şarkının başında ve sonunda sesini de veriyor ve ödüllü klipte de görülüyor. Carter ailesi bir yetenek fabrikası gibi görünüyor. Rumi ve Sir zaten başlangıç ??bloklarındalar.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-08-12T19:48:01 ][ Okunma : 575 ]google-newste takip edin