Taylor Swift, Super Bowl'a girerken erkek arkadaşı Travis Kelce'yi sahada kocaman bir öpücükle ödüllendirdi. Ancak müzisyenin son NFL maçına katılamama ihtimali de var.


Futbol yıldızı 34 yaşındaki Travis Kelce ve 34 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift, 28 Ocak 2024 Pazar akşamı bir öpücükle takımının Super Bowl'a girişini mühürledi. Yeni Amerikalı süper rüya çifti, Kansas City Chiefs'in Baltimore Ravens'i 17:10 yenmesinin ardından herkesin önünde sahada kucaklaştı.

Taylor Swift planlama kaosunda: Super Bowl'u özleyecek mi?

Taylor Swift, maç boyunca Baltimore'daki MT Bank Stadyumu'ndaki VIP tribünlerindeydi. Kelce'nin ailesi ve arkadaşları 28 yaşındaki Brittany Mahomes ve 31 yaşındaki Cara Delevingne ile birlikte, arkadaşı ilk çeyrekte gol attığında yüksek sesle tezahürat yaptı. “Cruel Summer” şarkıcısı, efsanevi gecede yaklaşık 820 avroya mal olan kiraz kırmızısı “Misafir” kazağı giydi. Kıvırcık saçlarını açık şekillendirmişti.


Maçın ardından şarkıcı, Kelce'yi galibiyetinden dolayı tebrik etmek için sahaya çıktı. Sporcunun etrafı takım arkadaşları ve kameralarla çevriliydi ancak bu, çiftin kalabalıkta kucaklaşmasına ve öpüşmesine engel olmadı. Travis'in annesi ve babası Donna ve Ed Kelce, çiftin bu tatlı anı paylaşmasını izledi. Sahadaki romantik anlar kameralara yansıdı. Chiefs yıldızı ünlü kız arkadaşını şu sözlerle karşıladı: "Sorun ne tatlım?"


Super Bowl 11 Şubat'ta Las Vegas'ta gerçekleşecek; şarkıcı orada olmayacak mı?

Super Bowl artık kesinleşti: Kansas City Chiefs ve San Francisco 49ers birbirleriyle yarışacak. Super Bowl 11 Şubat'ta Las Vegas'ta oynanacak. Bu, Taylor Swift için stresi planlamak anlamına geliyor çünkü kısa bir süre önce Tokyo'da bir performans sergileyecek. Saat farkı sayesinde partnerine yeniden destek olmak için önemli maça çıkabildi.


Taylor Swift Super Bowl'da Travis Kelce'yi destekleyemiyor musunuz?

ESPN spikeri Ian Rapoport, "10 Şubat Cumartesi günü yerel saatle 18.00'de Tokyo'da bir konseri var ama maça nasıl gidebilir ki? İzin verin sizi Uluslararası Tarih Çizgisi denen bir şeyle tanıştırayım" dedi. Daily Mail'e şunu ekliyor: "Tokyo 17 saat ileride." Swift'in Japonya'daki konserinin yerel saatle 23:00'te biteceğini varsayarsak, Las Vegas'ta saat yalnızca sabah 6'dır. Yaklaşık on iki saat süren bir uçuşla, oyunun bir kısmını kaçırsa bile ABD'ye zamanında inebilirdi. Travis Kelce, kazansa da kaybetse de sevdiği kişiye sahada tekrar sarılmaktan kesinlikle mutlu olacaktır.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-01-29T20:23:56 ][ Okunma : 85 ]google-newste takip edin