Magazin medyasında yer alan bir habere göre Britney Spears ve Sam Asghari'nin boşanmalarını tamamlamaya yakın olduğu söyleniyor.

İşaretler uzlaşmacı bir sona işaret ediyor: 41 yaşındaki Britney Spears ile 29 yaşındaki Sam Asghari'nin evliliği yakında tarih olacak. TMZ'nin haberine göre eski çiftin boşanma konusunda anlaştığı ve belgeleri yakında imzalayacağı söyleniyor. ABD ünlü portalındaki kaynaklara göre ikilinin artık birbirleriyle dostane ilişkiler içinde olduğu görülüyor.

Fitness uzmanının şu anda L.A.'de aylık kirası yaklaşık 10.000 dolar (yaklaşık 9.100 euro) olan bir apartman dairesinde yaşadığı söyleniyor. Bu apartman dairesine ayrılıktan sonra taşınmış ve "TMZ"ye göre görünüşe göre bu daire Britney Spears tarafından finanse edilmiş. Boşanmayı sonuçlandırmak için şarkıcı yakında kocasına altı haneli düşük bir meblağ ödeyecek.

Altı yıllık ilişkiden sonra ayrılık

İlk başta boşanmanın güllerin savaşına dönüşebileceği görülüyordu. İkilinin sadece avukatları aracılığıyla görüştüğü ve "tüm iletişimi, müzakereleri ve diğer tüm konuları" hukuk ekiplerine bıraktığı bildirildi. Ayrıca birçok söylenti de vardı. Spekülasyonda bir ilişki konuşulduğu ve Asghari'nin evlilik sözleşmesine itiraz etmek istediği de iddia edildi. İlişkileri boyunca ünlü karısını sık sık savundu ve babasının vesayetine karşı mücadelesinde ona destek oldu.


Ağustos ortasında çiftin altı yıllık birlikteliğin ardından ayrıldığı açıklandı. Asghari, sadece 14 aylık evliliğin ardından boşanma davası açtı. Şarkıcı daha sonra "biraz şok olduğunu" paylaştı. Bu Spears'ın üçüncü başarısız evliliği. Çocukluk arkadaşı 41 yaşındaki Jason Alexander ile 2004 yılında 55 saat evli kalan sanatçı, 2004 ile 2007 yılları arasında da 45 yaşındaki Kevin Federline ile evli kaldı ve bu evlilikten 18 yaşındaki Sean Preston ve 17 yaşındaki Jayden James adlı oğulları dünyaya geldi.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-11-24T21:31:24 ][ Okunma : 130 ]google-newste takip edin