Harnaaz Sandhu Kainatin En Güzel kadini Hindistan'li model.

Harnaaz S<span><span>and</span></span>hu Kainatin En Güzel kadini Hindistan'li model.

Sen dünyanın en güzel kadınlarısın. 12 Aralık 2021'deki "Kainat Güzeli" seçiminde bir Hintli, bir Güney Afrikalı ve Paraguaylı bir kadın birinci oldu.

Miss India artık aynı zamanda Miss Universe. Harnaaz Sandhu, evrendeki en güzel kadın seçildi.

Harnaaz Sandhu (21) Kainat Güzeli 2021. Hindistan'dan model, evrendeki en güzel kadın için 70. seçimde Paraguay'dan Nadia Ferreira (22) ve Güney Afrika'dan Lalela Mswane (24) karşısında galip geldi. İsrail'in Eilat kentinde dünyanın dört bir yanından toplam 80 güzellik kraliçesi seçim için yarıştı.

Harnaaz Sandhu, Kainat Güzeli tacını selefi Andrea Meza'dan (27) aldı. Meksikalı, korona pandemisi nedeniyle seçimlerinin ertelenmesi gerektiğinden sadece yedi ay hüküm süren güzellik kraliçesiydi.


Bir hobi olarak satranç, bir endişe olarak kadın hakları: Kainat Güzeli 2021


Asya'dan, Afrika'dan, Güney Amerika'dan evrendeki en güzel kadınlar.. Magazin Haberler

Harnaaz Sandhu, Kainat Güzeli seçimi için Hindistan yarışması Miss Diva 2021'in galibi oldu. Model ve oyuncu olarak çalışan genç kadın, İsrail'de üç raundda galip geldi. Mayo ve gece elbisesinin üzerinden geçtikten sonra moderatör Steve Harvey (64) ile röportaj yapıldı.

Yeni Miss Universum kendini kadın haklarına adamıştır. Hobileri yoga yapmak, dans etmek, yemek pişirmek, ata binmek ve satranç oynamaktır. 3 Mart 2000'de doğan Sandhu, 1994'te Sushmita Sen (46) ve 2000'de Lara Dutta'dan (43) sonra Hindistan'dan Kainat Güzeli seçilen üçüncü kadın oldu.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-13T21:09:56 ][ Okunma : 1331 ]google-newste takip edin