Irmak Arıcı sessizliğini bozdu: Eve kilitlendim, günlerce dışarı çıkamadım!

Irmak Arıcı sessizliğini bozdu: Eve kilitlendim, günlerce dışarı çıkamadım!

Mustafa Ceceli ile "Mühür" müziğiyle adından söz ettiren Irmak Arıcı, geçtiğimiz aylarda trafikte bir şoföre yol vermek zorunda kaldığı için ortalığı karıştırmıştı.

Tartışma sırasında arıcı Karaaslan'ın yanına gelerek yüzüne tükürdü. Müzisyenin, “Senin gibi insanlara nasıl tüküreyim. Allah'ın zavallısı” ve Karaaslan'ın kolunu sıkan kişi, cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntülendi.

Deneyimleri hakkında; "Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Mobese sahneleri elimize ulaştı, araştırılıyor. Sosyal medyada paylaşılan sahnelerde gördükleriniz, resimlerin sadece son kısmı, görüntülendi.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Arıcı, Number One Türk FM'de yayınlanan "Kadir Çetin ile 1 Numara" adlı radyo programına konuk oldu. Genç müzisyen, yaşananları ilk kez anlattı.

Genç isim, 'Gerçekten üzücü bir olay yaşadım. Bu olay göründüğü gibi değildi. Bana yapılan ciddi hakaret ve tacizlerden sonra verdiğim tepki buydu. Olaydan sonra psikolojim bozuldu ve sonrasında kendimi ifade edemedim” dedi.

Bu yüzden insanlar beni yanlış anladı. Çok heyecanlı ve bitkindim" diyen müzisyen, "İstanbul'da tek başına ayakta kalmaya çalışan bir genç kız olarak başıma böyle bir olay geldiğinde çok korktum ve moralim bozuldu. Evime kilitlendim, günlerce dışarı çıkamadım."

Arıcı Sözlerini şu sözlerle tamamladı

Irmak Arıcı sessizliğini bozdu: Eve kilitlendim, günlerce dışarı çıkamadım!. Magazin Haberleri

Arıcı, onun sözleri; Sözlerini şu sözlerle tamamladı: “Korkudan pencereden dışarı bakamadığım gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Durum böyle olunca beni tek taraflı yargıladılar, bu beni daha da üzdü” dedi.

HAREKET UGRADIM

Irmak Arıcı sessizliğini bozdu: Eve kilitlendim, günlerce dışarı çıkamadım!. Magazin Haberleri

Öte yandan amatör YouTube videoları ile müzik kariyerine başlayan Irmak Arıcı, trafik isyanlarının ardından bir skandala daha imza attı. Karasu'da sahne alan Arıcı, sahnede sessiz kaldı.

Kendisini dinlemeye gelen hayranlarını şoke eden Irmak Arıcı'nın sahnede neden kaybolduğu anlaşılamadı. Konser salonundaki taraftarların iddialarına göre; Genç müzisyen kısa sürede sahneden indirildi.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-11-28T21:09:04 ][ Okunma : 1445 ]google-newste takip edin