Lady Gaga: Köpek kaçıranlari sonunda yakaladilar

Lady Gaga: Köpek kaçıranlari sonunda yakaladilar
  • Lady Gaga'nın köpeklerini şiddet kullanarak kaçırmaktan beş şüpheli tutuklandı ve Los Angeles'ta suçlandı. Olaya karışan herkesi şaşırtacak şekilde aralarında Fransızları tesadüfen bulup ödülü almak isteyen kadın da var.

  • 35 yaşındaki Lady Gaga, köpeklerini kaçıranların sonunda yakalandığı için rahat bir nefes alabilir. Los Angeles polisi, 29 Nisan Perşembe günü Lady Gaga'nın Fransız Bulldog'larının şiddetli bir şekilde kaçırılmasıyla ilgili olarak beş şüpheliyi tutukladı. Üç Fransızından ikisi kaçırıldığında, Gaga'nın 40 yaşındaki köpek bakıcısı Ryan Fischer vuruldu ve ağır yaralandı. Sanıklar, diğer şeylerin yanı sıra, cinayete teşebbüs ve silahlı soygunla suçlandılar.
  • Lady Gaga: Köpek kaçıranlar sonunda yakalandı  • Lady Gaga: Köpek kaçıranlar sonunda yakalandı. Magazin haber 


  • Şaşırtıcı bir şekilde, köpekleri tamamen tesadüfen bulduğunu iddia eden ve Gaga tarafından verilen ödülü almak için polise teslim eden 50 yaşındaki Jennifer McBride da tutuklandı. Suçun sebebinin Fransızların yüksek piyasa değeri olduğu söyleniyor.

  • Lady Gaga'nın köpek gezdiricisi Ryan Fischer şu anda Batı Hollywood'da köpeklerin gözetimindeyken, Gaga yeni filmi "House of Gucci" için İtalya'da kamera karşısındaydı. Fischer 24 Şubat akşamı yürürken failler tarafından saldırıya uğradı ve vuruldu, üç köpekten ikisini ondan kapıp arabada onlarla birlikte kaçabildiler. İki gün sonra köpekler Jennifer McBride tarafından geri getirildi. Köpekleri tesadüfen bulduğunu söyledi.
    Gaga her şeyden önce "kahramanı" Ryan Fischer'e minnettar.

    Soygundan sonra Gaga, Ryan Fischer'ı "kahraman" olarak nitelendiren bir açıklama yaptı. "Seni seviyorum Ryan Fischer. Ailemiz için savaşmak için hayatını riske attın" diye yazıyor. "Sen benim kahramanımsın sonsuza kadar." Acımasız soygundan sonra, Fischer ciğerleri defalarca çöktükten sonra birden fazla ameliyata girmek zorunda kaldı. Ancak iyileşmesi konusunda iyimser ve Gaga dahil pek çok kişiden aldığı desteğe minnettar.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-04-30T20:51:26 ][ Okunma : 599 ]google-newste takip edin