Sevgiliye Güzel Günaydın Mesajları 2022 - Annamli, Duygusal Aşk Sözleri.


Sevgiliye Günaydın Mesajı 2022 ve Sözleri. Sevgiliniz Her uyandıginda Günaydın Demek,

Sevgilinizi Güzel bir güne ve Sevgi dolu bir güne başlasın, sevdiklerinize Günaydın Sözcüklerini birmiyorsaniz Kalbimingulu.com Sizler icin, En Güzel Günaydın Mesajları 2022- Duygusal Aşk Dolu ve Romantik sözlerini bir araya getirdik.


“Günaydın Benim Biricik meleğim”

Sevdiklerinizin yeni, parlak ve güneşli bir sabaha baslamadan önce sizden alacaklari Günaydın Sözleri

yeni sabahi tutku, umut ve coskuyla karsilamalari icin onlari tesvik edecektir.Bu yüzden hadi durmayin ve yeni güne başlarken onlara Günaydın deyin.


“Işte size En Güzel Günaydın Mesajları”

Dogan her sabaha senin adinla uyanmak, sanki yeniden dogmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biricigim, balim, cicegim bir tanem.

Mutluluklarin askimizla bütünlestigi, üzüntülerin kiyilarimiza ulasmadigi, askin en güzel halinin bize yakistigi güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Güzel rüyalarimin kahramani, yol göstericim, yasama sebebim, sabahlarimi en aydinlik hali, ay parcam, günesim, sabah isigim Günaydın.

Bir sabahi bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kacinci sabahim hatirlamaz oldu bedenim, dön artik sevgilim dön artik her seyim sensiz baslayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her seyim.

Ac gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandign ilk anda ilk beni gör her seyden önce! Al bu yanagina aldigin tatli buse sanadir! Günaydın Günaydın Günaydın canim...

Günaydın sevgilim. Canimin ici, her seyim. dünyanin öbür tarafinda da olsan sen benim hayatimin aski, gönlümün melegi. Seninle nefes almak dünyanin en büyük keyfi. Seni cok ama cooook seviyorum! Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim.

Sen benim yildizimsin, günesim oldugun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tipki su anda bugün oldugu gibi. Günaydın sevgilim, Günaydın benim güzel yüzlü yarim.

Günler günleri kovaladikca, ben her defasinda adinla uyanacagim bu hayata, seviyorum seni sakin unutma! Günaydın.

Nasil ki cicekler sever dogayi, nasil ki dünya sever evreni, nasil ki gökyüzü sever yildizlari... İste ben de seni bu devasa sekilde öyle severim. Sen benim canimsin! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biricigim.

“Günaydın içimin Sönmeyen Ateşi”

Günaydın içimin Sönmeyen Ateşi. Edebiyat Haberleri


Sensiz uyandigim her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlik bir kuyu, ac gözlerini güzel gözlüm. Ack ki hayatima isik gelsin.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapilarimi actigimda bana degen ne varsa yüregimle beynim arasi cizgi derinligince Günaydın.

Günaydın taze bahar kokulum! Kir cicegim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her seyim... Günaydın Günaydın canimin özm.

Günaydın hayatimin anlami... Günaydın icimin sönmeyen atesi... Günaydın sultanim, bas tacim. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Ask bir gün degil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, ask ve mutlu Günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biricigim Günaydın.

Benim sabahim ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana Günaydın mesaji atinca… Sana da Günaydın sevgilim.

Sabah olsun diye herkes günesin dogmasini beklerken, zavalli günes de senin uyanmani bekliyor! Günaydın gün isigim, biricik askim!

Gönül gözüm sana acilan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum askim hadi iki kisilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

Biricigim Günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutlulugum yalnizca sensin. Senin gülüsün dünyalara bedeldir benim icin. Canim sevgilim seni cok seviyorum, günün güzel gecsin.


“Birtanem Hayat Seninle Güzel Günaydın”

Birtanem Hayat Seninle Güzel Günaydın. Edebiyat Haberleri


Basimi yastiga koydugumda ilk ve tek dilegim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahinda da seni gördüm rüyamda, Günaydınlar olsun biricik sevgilim.

Ask yüregin günesidir. Kimi yürekte her gün dogar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüregime dogan günese ortak ettim seni. Sende beni günesimden mahrum birakma! Günaydın.

“SEVGİLİYE KiSA Günaydın MESAJi”

Her günün ayri bir güzelligi olsun yaninda güne gülerek basla sevgilim, bugünde seni kiskansin her seyim Günaydın.

Günes kadar aydinlik, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek icin tam zamani Günaydın sevgilim.

Hayat bostu bir zamanlar! Sonra bir uyandim sen varsin... simdi ise sigmiyor hic bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

Bu sabah tutamasam da elini, sabahin erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, Günaydın sevgilim.

Günün aydin olsun. , dilerim ki yüregine gülün gölgesi düsmesin ve sen, yüzünde gülüslerin en güzeli ile bak gelecege.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hic bitmese dedigin ve bitmeye yakinken yarinin özlemini cektigin. İyi ki varsin arkadasim. Günaydın.

Günesin parlak isiklariyla dogan, safligiyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

simdi yanimda olamasan da adinla basliyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adini yazdigim sokaklarda, Günaydın sevgilim.

Gece aklimda yine sen vardin, sabah senin özleminle uyanmisim. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dilegimle, Günaydın can parcam.

Seni sevmek günese dokunmak gibi, sana bakinca eriyor icimdeki buz kütleleri, her günüm seninle baslar, seninle yasanir ancak bu hayat, Günaydın askim.

Canim sevgilim, cicegim, Günaydın. Senin günün aydin olsun ki ben de mutlu ve neseli olayim. Senin yüzün gülsün ki benim de yüzüm gülsün canim sevgilim. Kalbimin tek sahibi. Seninle birlikte güzel bu dünya, sen yokken dönmüyor sanki.


“sevgiliye kisa Günaydın mesajlari”

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yasayamaz bu serserin, Günaydın sevgilim.

Güzel kardesim, yeni günün isiklariyla sikintilarin gece karanligi gibi geride kalsin, günlerin huzurlu, günün hayirli olsun.

Sabah aydinligim, gönlümün ilaci, bas tacim, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, Günaydın ay isigim.

Günaydın gülüsü günes gibi icimi isitan ve kalbime aydinlik olan tatli sevgilim.

Her güzel sey mutlu biter ama sen bende hic bitmeyeceksin bir tanem Günaydın.


“SEVGİLİYE ASK DOLU Günaydın MESAJLARi”

Bir bebegin gözlerindeki masumluk kadar tatli bir gün diliyorum askim, her günün bir önceki günden daha güzel gecsin. Günaydın bebeğim.

Günesin ilk isiklari yatak odani aydinlattiginda, sevincini deper verdigin biriyle paylasmak istediginde, pencereni ac ben orada olacagim sevgilim. Günaydınlar Hayatim.

Bir gün daha basliyor hayatimda, kisa bir gecenin ardindan merhaba diyorum hayata ve hayatima, seviyorum seni Günaydın hayatimin tek gercegi.

Rüyalarimin sahibi sensin, uykumdan uyaninca adin yankilanir odamda, sabah günesi usulca dogarken, bu mesaji yolluyorum sana Günaydın hayatimin anlami.

Günaydın sevgilim gün aydinlik seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim Günaydın.

Bir rüya gördüm icinde sen varsin, rüyalarin icinde hic bitmeyecek rüyamsin sevgilim Günaydın meleğim.

En tatli hayallerimi süsleyen sevgilim, Günaydın.

Her sey seninle baslar. Her günüm seninle dogsun. Seninle batsin Günaydın günümün en güzel varligi.

Sen günümün aydini, simsicak bakisli, hayatimin tek anlami, Günaydın bir tanem.

Gözlerin, bugüne öyle bir ac ki her sey istedigin gibi gitsin bebegim Günaydın.

Elini verene gözünü degdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene Günaydın...

Horoz ötüp sabah olunca, günes dogup safak atinca, ilk aklima gelen güzel insana Günaydınlar.


“Günaydın Bastacım Günaydın Güzeller Güzeli”

Günaydın Bastacım Günaydın Güzeller Güzeli. Edebiyat Haberleri

Günaydın, karanlikta bana yol gösteren kutup yildizim. Seher vakti yapilan ve kabul olan duam.

Günese herkese doguyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doguyorum inci tanem.

Senin yaninda cabuk gecti saatler sensiz gecmek bilmedi günler anladim ki sen hayatimin bir parcasi gönlümün yarisisin Günaydın askim.

Bir sabah da gözümü actigimda aklimda degil de yanimda olsan. Günaydın askim.

Günaydın her sabah hayatima günes gibi dogan askim, seni cok seviyorum.

Güzelligin gibi gününde aydin olsun Günaydın askim sana Günaydın sadece sana.

Rüyalarimi cepecevre saran prensesim! Senden hiç kurtulus yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarimda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

Sana iltifat icin bahane aradigim, hayatimin diger yarisina kocaman bir Günaydın.

Günaydın, yeni dogan gün, Günaydın baharim, Günaydın en güzel manzaram, Günaydın balim, kir cicegim…

Günler seninle baslar, gözlerimi actigimda yeni bir güne seninle uyanmanin mutlulugunu yasiyorum sevgilim Günaydın.

Aylardan en güzel haziran, günlerden pazar, dünyanin en güzel aski sen. Günaydın askim.

Her güne senin askinla baslamak senin sevginle uyanmak cok güzel. seni cok seviyorum meleğim.

Pencereden disari bak ve günesten yayilan enerjiyi hisset. Kötü enerjinden uzaklas, yasam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yasanacak güzel bir gün ikimizi bekliyor. Günaydın biricik sevgilim.


“EN GÜZEL Günaydın MESAJLARi”

Güzel Günaydın Mesajları 2022 - Duygusal Aşk Sözleri. Edebiyat Haberleri

Sensiz bir sabah nasil bir sey biliyor musun? Esiyle köye giderken, ön koltugu kaynanasina kaptiran yeni gelin gibi... Ben de güne öyle uyandim:)))

Güzel meleğim, rüyalarimin sultani, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın güzel gözlü ceylanim.

Her sabah yatagimdan uyandigimda nefes almaktan önce sen geliyorsun aklima. Günaydın biricigim.

Günaydın kralicem, canimin ici, ruhumun tek sahibi. seninle gecen günlerim öyle güzel ki, sadece seninle nefes alabiliyor bu bedenim. Seni cok ama cok seviyorum benim canim sevgilim.

Bir günes gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düslerime, hayati buldum gözlerinde, Günaydın sevgilim, günümüz aydin olur birlikte.

Günaydın gecenin karanliginda yolunu kaybetmislere yol gösteren kutup yildizim! Seher vakti yapilan ve kabul olunan en güzel dualarim. Günaydın sevgilim...

Günaydın canim sevgilim. Seni tanidigim günden beri ruhuma hep nese vermeyi basardin. Seninle güzellesti her seyim. Seninle anlam kazandi hayatim. Seni cok seviyorum hayatimin en güzel seyi.


Kalbimin sultani, yarinim, canim, cananim Günaydın askim.

Gül kokulari arasinda, taze bir simit ve tavsan kani bir cay lezzetinde Günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.

Hayatimin temel rengi! Rüyalarimin basrol oyuncusu. Hayatimin gayesi, nesesi! Gönlümün sultani, günün musmutlu olsun.

Canimdan cok sevdigimi bir tanecik sevgilim, Günaydın. Bu günün öyle güzel gecsin ki, yollarina cicekler serilsin insallah ve icinden gecen tüm dilekler gerceklessin. her günün bir öncekinden daha güzel olsun, mutlulugun hic bitmesin.

Günaydın hayat arkadasim ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarim sevgim seninle.

Günaydın ruhum. Dogum günün bugün senin ve tuttugun tüm dileklerin gerceklesme zamani. Hayallerini gerceklestirmek icin elimden geleni yapacagim canim sevgilim, hem de bir ömür boyu.

Her günüme adini yazdim günesimde sen olsun yildizimda sensin sevgilim Günaydınlar.

Günesin dogdugu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktigimda umutlarim yeseriyor seninle... Bir tanem Günaydın.

Canimdan cok sevdigim canim sevgilim, Günaydın. seni öyle cok özlüyorum ki bilemezsin. Seninle her sey cok daha güzel ve cok daha kolay. Hayatimi seninle gecirmek icin can atiyorum. Sen benim kiymetlim, prensesim, bir tanemsin.

Yeni bir güne seninle baslamak icin, her günümü seninle olacagimiz sabahlarin hayalini kurmakla geciriyorum… Her sabah sana, gözlerinin icine bakarak Günaydın demek umuduyla. Günaydınlar sevgilim.


Güzelligin gibi gününde aydin olsun Günaydın askim sana Günaydın sadece sana.

Yere düsen yagmur damlalari kalbine inecek günesi engellemesin günes bulutlarin arasindan hep sana dogru baksin. Günes güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebegim...

Yine bugün kalktigimda allah,a binlerce kez sükürler ettim. Senin gibi essiz birini hayatima kattigi icin sükür. biricik askim kocaman Günaydın.

Geceleri uzaklara ciglik olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sirf senin icin aralandi gözlerim Günaydın her seyim benim.

Günaydın canim sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canimin ici. Seni cok ama cok seviyorum bir tanem. Günün aydin olsun ruhun neseyle dolsun.

Güzelligin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanin en muhtesem eseri bugün seninle rüyalarimi süsledin, seninle güne merhaba dedim Günaydın sevgilim.

Günaydın benden sonra en cok uykuyu seven uykucu sirinim! Bu güzel günü ne olur kacirmayalim. Yeni bir güne sevgiyle uyan! Hadi tut ellerimden güne gülümseyerek merhaba diyelim seninle.

Karanliklari yirtip atan gün isigim! Yüzünü gördügümde günümü güzellestiren ay parcam! Sana da Günaydın.

Günaydın yatagimda rüyalarim isimde hülyalarim soguk kis günlerinde simsicak saran ilik, ilik damarlarimda akan can suyum Günaydın.

Günler aydinlik zamanin huzurlu olsun günün aydin olsun Günaydın olsun sana bir tanem.

Bir ömrü beraber gecirmek istedigim kadin, Günaydın. Sen canimin en büyük parcasi, ruhumun kralicesisin. Dogum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydinlanacagi günü iple cekiyorum.

Günaydın sevgimin öbür adi. Günaydın yüregimin mutlu yani. Günaydın özledigim zamanlardaki sicak soluk varligim. Yoklugum umudum uykusuzluguma es soluk. simdi günün aydin olsun. Ve her yeni günün yaninda seni benim kadar cok sevecek koca bir yüregin olsun.!


Günaydın Bir Tanem Hayat Seninle Güzel. Edebiyat Haberleri

“Günaydın Bir Tanem Hayat Seninle Güzel”

Güzel bir rüyanin ardindan yine geldik bir uykunun sonuna. Yayinda ve yapimda emegi gecen yatak, yorgan, yastik üclüsüne tesekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

Gecelerimin yildizi, sabahlarimin günesi, günlerimin aydinligi, Günaydın bebegim.

Günaydın gönlümün prensesi Günaydın varligima sebep olan ask böcegim Günaydın icime huzur veren nurdan yaratilmis dünyadaki hurim. Günaydın, Günaydın, Günaydın.

Aman Allah,im güzelligin büyüleyici bir rüya gibi. Gözlerin bu rüyanin en muhtesem eseri. Dün gece sen rüyalarimi süsledin, sonra uyandim ve rüyalarimin gercek oldugunu gördüm. Güne seninle merhaba demek en büyük keyif benim icin. Günaydın sevgilim.

Uyanir uyanmaz gelirsin aklima, bir günese bakarim birde duvardaki bana gülen fotografina, benim icin en güzel gün, seninle uyanacagim günlerdir sevgilim. Günaydın SANA.

söyle bir bak günes ne güzel isildiyor. Masmavi gökyüzü, kuslar heyecanla dört bir yana ucusuyor. Umutlarin yüreginde hep taze kalsin, kuslarin heyecani gibi kalbin kipir kipir etsin ve bir bebegin gülümsemesi kadar günün sirin gecsin. Günaydın.

Günaydın benim bir tanem, askim, bal böcegim. Günaydın benim prensesim, ask böcegim.

Sana karsi hissettigim duygulari dünya üzerinde baska hicbir kimseye hissedemem. Sana duydugum aski baska kimseye duyamam ve sende buldugum huzuru baska kimsede bulamam.

Günesin karanliga veda ettigi su saatlerde beni düsünen biricik askima Günaydınlar.

Prensesim, Günaydın. Seninle uyanmak vardi simdi güne ve seni kollarimin arasina alip hayallere dalmak vardi. Seni öyle cok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladim. Sen benim canim, her seyimsin.

Ruhunun ve bedeninin güzelligi gibi, günün de senin gibi aydin ve tatli olsun sevgilim.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her sey güzel seninle siyahin anlami var seninle beyazin safligi var seninle bugünün günesi var Günaydın her seyim.

Sensiz acilan gözlerim bugün seninle bulusmanin hasreti icinde bakiyor güne bugünde senin adinla nefes aliyorum sevgilim Günaydın.

24 saatlik ömrü olan bir kelebek olsam, sabah kalktiginda yanagindan öperek, sana sadece bir Günaydın deyip oracikta can vermek isterdim!

Kelimelerin anlamini coktan yitirdigi bir zamandayim. Hayatimda anlamini yitirmeyen tek sey sana duydugum sevgidir. Günaydın askim seni cok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin Günaydın askim.

Sensiz günlerim karanlik, sensiz aldigim nefes yarim, sensiz günesi görmeyen benim sevgilim, Günaydın can özüm günün aydin olsun.

Bir rüyanin gercege dönüstügü en tatli halisin sevgilim. Günaydın.


“Günaydın Canima Can Katan Birtanem”

İnsanin uyanip ta ilk baktigi telefonsa ya saate bakmistir ya da yüreginde yer etmis birinin ona Günaydın demesini arzulamistir. Günaydın.

Günaydın sevgilim. Bugün senin dogum günün, yani beni hayata baglayan seyin dünya ile tanistigi gün. seni hep bekledim, hayatim boyunca da beklerim. Sen benim degerlim, huzurum, mutlulugum, askim, huzurumsun. Seni cok seviyorum.

Dilerim ki hakkinda her sey hayirli olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hic kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

Senin ne kadar güzel oldugunu sabah resmine bakinca tekrar anladim. Basucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne baslayamiyorum. İyi ki varsin askim.

Kâinatin en güzel kadini Günaydın. Yaninda olmak ve gözlerinin ta icine bakarak söylemek vardi tüm bunlar ama ne yazik ki aramizda uzun yollar var. Sana kilometrelerce uzagindan söylüyorum seni ne kadar sevdigimi.

Benim canim prensesim Günaydın. Hayat bizi öyle güzel bir araya getirdi ki, tüm yollari birbirimize cikardi. Mutlu olalim diye elinden geleni yapti. Seni cok ama cok seviyorum ve hayatimin sonuna kadar da sevmeye devam edecegim bir tanem.

Seninle olmak dünyanin en güzel armagani. Seninle birlikte dünyayi kesfetmek ve güzellikleri tatmak muhtesem. Canimin ici, günümün güzel tarafi, Günaydın canim sevgilim.

Kalbimi aydinlatanlara, günes isigi kadar parlak kalplere Günaydınlar.

Sabahin kor günesi vursun suratina öpsün günes seni benim yerime usulca, gözlerini actiginda ben olayim gözlerinde ben olayim odanin her yerinde Günaydın sevgilim.

Gözlerini araladiginda odanda ve hayallerinde hep ben olayim. Günaydın ask bahcem.

Günaydın benim hayatimin nesesi, ruhumun en büyük eglencesi, kalbimin prensesi. Seninle aydin olsun her günüm, seninle huzur bulayim dünyanin neresinde olursam olayim. Seni cok seviyorum bir tanem, askim, her seyim.

Aksam basini yastiga koydugunda düsündügün, sabah gözlerini araladiginda aklindaysa, ask 24 saattir. Günaydınlar günüm.


“SEVGİLİYE Günaydın ÖZLÜ SÖZLER”

Sen gördügüm en güzel rüyasin, bu rüyadan hic uyanmak istemiyorum. Günaydın canim, cananim.

Herkes günesin dogmasini bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharimi bekliyor. Uyan ki, insanlar günese kavussun, Günaydın günesim.

Sadece rüyalarimda degil, gözlerimde yasatiyorum seni, gözlerimde oldugun icin rüyalarimdasin sevgilim, Günaydın.

Yasanacak bütün senelerin üstünde adin, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazili sevgilim Günaydın olsun sana.


“Sevgiliye romantik Günaydın mesajlari”

Günaydın yeni dogan masum tatli günesim. Günaydın kir cicegim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.

Seni seviyorum bebegim gözlerin gibi bugün de Günaydın olsun günesime.

Gecip giden günlere degil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, Günaydın günesim.

Günaydın! Tipki bir günes gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydinlatiyorsun! Gözlerimde bir isik gibi parliyorsun nur yüzlüm.

Benim bir tanecik askim Günaydın. Öyle hizli, kosar adim gelmek istiyorum ki yanina. Usulca sokulup kollarinin arasinda saatlerce uyumak, dünyanin en güzel rüyalarini görmek istiyorum. Seni özlüyorum ve hayalini hep kalbimde tasiyorum. Seni cok ama cok seviyorum.

Günaydın benim gözümün nuru, hayatimin erkegi. Seninle hayatimi birlestirdigim günden beri ruhumdan mutluluk hic eksik olmadi.

Umarim hayatimizin sonuna kadar da yüzümüz ve gönlümüz hep gülmeye devam eder. Seni canimdan bile cok seviyorum biricik sevgilim.


Günaydın sabahimi aydinlatan nur yüzlü günesim.. Edebiyat Haberleri

“Günaydın sabahimi aydinlatan nur yüzlü günesim.”

Bugünde gözlerimi seninle actim hayata, senin adinla baktim evdeki her esyaya, adini anip dinledigim sarkilarda hep san varsin bebegim yasarcasina Günaydın bir tanem.

Herkes meydana toplanmis günesin dogmasini bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadasim, herkes günesin dogmasini beklerken, günes ise senin uyanmani bekliyor. Hadi uyan artik arkadasim Günaydın.

Bugün, rüyalarimi yasamak istiyorum. cünkü sen su ana kadar gördügüm en güzel gercek rüyasin bir tanem.


“SEVGİLİ İCİN Günaydın ASKIM MESAJLARI”

Günaydın diyorum seninle uyandigim sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyarlara.

Her güne senin askinla baslamak senin sevginle uyanmak cok güzel. seni cok seviyorum canim Askim.

Sensiz dogsa da günes odama, biliyorum kalbimiz bir ayri olsak da, simdi yaninda olamasam da, günese bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni Günaydın sevgili.

Günaydın benim canim sevgilim, Günaydın gözümün nuru, ruhumun diger yarisi. Öyle cok seviyorum ki seni, senin sesinle tüm dertlerimi unutuyorum sanki aniden. Sen bana bir kere sarilinca ne dert kaliyor ne de tasa.

Günaydın Günaydın. Pozitif düsün bugün önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta ve hatta katila katila gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitiflesecek gökkusagi gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten olusan renk beyazdir ve gülmek bulasicidir haydi bulastir!

Günaydın askim o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hic bitmese dedigin ve bitmeye yakinkenyarinin özlemini cektigin huzur sevgi ask heyecan mutluluk ve sevinc dolu bir gün gecirmen dilegiyle.

Günaydın canim sevgilim. Seni gördügümde kalbim daha hizli carpiyor, senden uzakta günler gecmiyor benim bir tanem. Yasam seninle birlikteyken anlam kazaniyor, sen yokken cicekler soluyor dünyamda.

Dünyanin en tatli en güzel insanina ve böyle güzel bir insan sahip oldugum icin cok sansliyim seni seviyorum biricik askim kocaman Günaydın.

Günlerimde anlamlar gizli bakislarin gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktigimda kalbimin atisi gibi, günlerimde hep sen varsin sevgili, Günaydınlar olsun sana.

Dur gitme söylenmemis sözler var suskun dudaklarimda cigliklarimda hapsettigim tomurcuk tomurcuk sevgilerim , catlamaya hazir yeni bastan yasanacak sevdalar, yüregimde Günaydınim.

Yillarin yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridigi ve insanlarin öz degerlerini yitirdigi su dünyada güzelligini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

Gözlerimi bugünde senin icin actim hayata, yarinda senin icin acilacak bunu sakin unutma Günaydın prensesim.


“Sevgiliye Esprili Günaydın Mesajlari”

Kurdugu calar saate karsi verdigi amansiz mücadeleyi bugün de kaybeden degerli insan: Sana da Günaydın.

Bu gün gözlerimi actigimda hayata daha güzel bakacagim cünki bugün senin adinla uyandim tip ki yarinda bu bugün uyanacagim gibi Günaydın bir tanem.

Günlerimin biricik aydin isigi bugün gün senin icin doguyor kalbimden Günaydın bebegim.

Her sabah seninle yeni güne uyanmak, yeniden dogmak gibi Günaydınlar bir tanem.

Senin olmadigin günün sabahina uyanmak zor da olsa, sana bir adim daha yaklastiran güne merhaba. Günaydınlar Biricik Sevgilim.

Sen yanimda olamasan da bugünde rüyamda yanimdaydin, bugün ellerini tutamasam da yarin ellerinle bulusacagim, Günaydın bir tanem.

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artik ac o güzel gözlerini bana dogru. Seni cok özledim Günaydın.

Karanlik gecmis silindi. Ömrümüzün kalanina isikla bakiyoruz artik. Günaydın bitmeyecek yarinlarim, Günaydın benim en büyük sevdam.

Sana dogru bir kelebek ucurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebegim.

Kelimelerin anlamini coktan yitirdigi bir zamandayim. Hayatimda anlamini yitirmeyen tek sey sana duydugum sevgidir. Günaydın askim seni cok seviyorum.

Bu sabah gözlerim aralandi. Sen yoksun diye isik bile karalandi. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydinlansin. Günaydın gün isigim.

Canimdan cok sevdigim bir tanecik sevgilim Günaydın. Gözlerinin ta icine bakip da sana siirler okuyarak baslamak isterdim güne ve tüm günü kol kola gecirmek isterdim,

Ama simdi aksama kadar beklemek zorundayim seni görebilmek icin. Seni cok seviyorum canim benim.

Bu sabah senin icin aralandi gözlerim, bugün dahada büyük sana özlemim, zaten günden güne artiyor, herseye degecek mükemmel sevgilim Günaydın.

Sensiz her uyandigim sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yasarim sensizligimde Günaydın sevgilim günüm aydin seninle.


“sevgiliye Günaydın Sözleri”

Gözlerimi actigim zaman senin güzelligin benim aklimdan cikmiyor ac gözlerini uyan askim sana en cok sevdigin askindan Günaydın askim.

Günün aydin olsun! Bugün benden sana özel bir armagan olsun. Günaydınlar benim tatlis bebegim.

Her sabah Allah,im tesekkür edelim sevgilim. cünkü bizi uyandirmayi ve birbirimize kabusturmayi bugün de unutmadi. Seninle birlikte yasadigimiz her anin kiymetini bilelim. Günün hayirli olsun sevgilim.

Sevgiliye Günaydın mesaji kisa sadece Günaydın demek degildir, sabah kalkar kalkmaz aklima sen geliyorsun demenin farkli bir seklidir.


SEVGİLİYE DAMAR Günaydın ASK MESAJLARI. Edebiyat Haberleri

“SEVGİLİYE DAMAR Günaydın ASK MESAJLARI”

Oysa ki tek istegim, sana Günaydın dedigimde gözlerini benim icin acman ve yanimda uyuyor olmandi. Seni seviyorum Günaydın.

Günaydın ay yüzlüm Günaydın sabahimi aydinlatan günesim Günaydın hayatimin anlami askim...

Günaydın yüregime yagmur gibi yagan gece mi yildiz yildiz bezeyen karanligimi dolunay gibi aydinlatan Günaydın

Günaydınin ne kadar yakisiyor sabahlara. Ne merhabanin soguklugu ne elvedanin buruklugu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tipki senin gibi. Günaydın biricik arkadasim.

Dünyanin en tali en güzel insanina ve böyle güzel bir insan sahip oldugum icin cok sansliyim seni seviyorum biricik askim kocaman Günaydın.

Ay dogar ayazlanir, gün dogar beyazlanir, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanir. Hadi uyan benim narin sevgilim!

Esip esip gec ey deli rüzgâr, geldigin yerden yârim kokusu, caglar yollara daglara rüzgâra Günaydın, özlemiyle yandigim askiyla uyandigim sevdama Günaydın, güne günes gibi dogan biricigim sevgilim sana Günaydın.

Bu sabah da her zamanki gibi muhtacim sana! Hayatima renk katan, her gece bana kavusacagim günü özleten biricik askim Günaydın.

Günlerimin isigi gecelerimin yildizisin sabahlarimin günesi gecelerimin ayisin sabahlarimin Günaydıni gecelerimin dumanisin bebegim Günaydın.


“Güzlerinde Kaybolmak istiyorum Askim”

Sevgiyi seninle, yasamayi gözlerine, gülmeyi kalbine, sicakligini ellerine, gülüsün ise rüyalarimdaki melegin ta kendisi Günaydın sevgilim.

Askindan gözümü kör eden kadin! Günaydın diyorum sana. Yillarca bir anlam aradim hayatima ve sonunda buldum. seninle tamamlandi hayatimdaki tüm bosluklar. Seninle anlam buldu diger bos yanim. Seni cok seviyorum canim sevgilim.

Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artik gözlerinde kaybolmak istiyorum, Günaydın ask günesim.

Biricigim sana kocaman Günaydın. Aslinda güne seninle baslamak vardi ya! Mesela sana simsiki sarilarak uyanmak, sonra seninle birlikte güzel bir kahvalti yapmak ve beni öperek ise göndermen gibi. Bir gün o günler de gelecek sabredelim! Seninle yan yana gececek tüm sabahlarimiza Günaydın!

Sadece bu günüm degil, bundan sonraki kalan ömrümün ol! Yarinlarim ol benim. Günaydın bir tanem, Günaydın.

Günaydın sevgililerin en güzeli... Günaydın günümün aydinligi, bahari günesi. Günaydın kalbimin sahibi, Günaydın düslerimin kaynagi. Günaydın sevincim her seyim, bebegim.

Her güne merhaba dedigimde sadece seni görmek istiyorum, basucumda. Günesim dogdugu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canim.

Mutluluk sahip oldugun degerlerdir, bunlari kaybetmeden kiymetini bil. Dünyada essiz oldugunu sakin unutma. Birileri icin özelsin, yeter ki fark edin. Hayatin her ani umutla yasanir, bir an bile umutsuz olma. Kirilganliklariniz ve darginliklariniz gecici, dostluklariniz kalici olsun, gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun, Günaydın.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, su an gözlerine bakamasam da günesin isigi avutur beni sensizligimde, Günaydın biricigim benim.


Hergün Seninle Güzel Birtanem Günaydın. Edebiyat Haberleri

“Hergün Seninle Güzel Birtanem Günaydın”

Uyan ve sabahin güzelligini kacirma! Bu mesajin bugün icin alarmin olmasini dilerim. Günaydın!

Bu güzel sabahi yüzünde bir gülümsemeyle karsila. Umarim bugün harika bir gün gecirirsin. Günaydınlar!

Böyle güzel bir sabaha uyanmak, inanilmaz bir gün icin bir garantidir. Umarim en güzel günün olur! Günaydın!

Hicbir sey, zihnini sakinlestiren ve sana gülümsemen icin nedenler veren güzel bir sabahtan daha ferahlatici olamaz. Günaydın! Sana muhtesem bir gün dilerim.

Hayat sana asla ikinci bir sans vermez. Yani, her seyin tadini cikar! Neden bu güzel sabahla baslamiyorsun? Günaydın!

Sevdiklerinize Günaydın demek icin en iyi yol, onlara muhtesem göndermektir. Sabah sevdigi insanlardan tatli alan insanlar, etraflarindakilere tüm gün adeta isik sacar.

Siz de sevdiklerinizin gününü aydinlatmak isteyenlerdenseniz, sizin icin sectigimiz Günaydın mesajilarini inceleyebilir ve onlari bu basit ama anlamli hareketinizle gün boyu gülümsetebilirsiniz.


 Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın askim. Edebiyat Haberleri

Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın askim.

Gülümsemen günes gibi isiltili. Umarim yüzünde bir gülümseme ile uyanirsin ve bana yaptigin gibi dünyanin yarisini aydinlatirsin. Günaydın!

Her sabah uyandigimda seni düsünüyorum ve yüzüme getirdigin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın askim!

Günes dogudan dogmaz, yatagimda, yanimda yükselir. Günaydın gün isigim!

Bugün yagmur yagiyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydinlatacaksin. Günaydın!

Sadece Günaydın yazarak sevdiklerinizi sabahin ilk isiklarinda, mutlu etmeniz cok zor. Bu yüzden onlari romantik mesajlarla etkilemeye ne dersiniz?

Su an kalbim daha hizli atmaya basladi. Diger yarimin uyandigini hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Sabah erkenden uyanmak, seni taniyana kadar günün en nefret ettigim kismiydi. simdi ise her sabah seni görme umuduyla uyaniyorum. Günaydın sevgilim!

Her zaman sabah duydugun ilk ve gece duydugunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

Romantik da bana yetmez, daha fazlasini istiyorum diyenler, sizin icin sectigimiz etkileyici na asagidan ulasabilirsiniz.

Mevsim kis olsa bile, gülüsün kalbimdeki bahari uyandiriyor. Günaydın meleğim!

Aksam yatmadan önce ve sabah kalktigimda aklima ilk gelen sey sensin. Günaydın!

Gece bitti. Sabah basladi. simdi uyanma ve sana sarilma zamanim geldi. Günaydın askim!

Keske bir zaman makinem olsaydi ve uyandiginda her gün orada olabilseydim. Günaydın!

Ben ne romantik biriyim ne de etkileyici sözler söyleyebiliyorum diyenler, belki de sizin misyonunuz sevdiklerinizi güldürerek uyandirmaktir.

Ögleden sonraya kadar sana ulasamayacagimi biliyorum ama yine de Günaydın demek istedim.

07:00,da kalkmak icin alarmi 06:00,dan sonra her dakika erteledigini biliyorum. O erteleme arasinda bu mesajimi da görecegine eminim. O yüzden bana hemen cevap ver. Günaydın!


Güzel Günaydın Mesajları. Edebiyat Haberleri

Tarihteki en kisa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahi olmasi. Günaydın dostum, ise yine gec kalma.

Tanri uykuyu, seytan ise alarmi yaratti diye söylenerek kalkacagini biliyorum. Günaydın!

Romantik sadece kadinlara mi atilir? Tabii ki hayir. Erkekler de güne sevdiklerinden alacaklari bir Günaydın mesaji ile uyanmak ister.

Kadinlara Günaydın derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler icin her zaman bu cümleler kisitli kalsa da, üzülmeyin. Sizin icin sectigimiz erkek sevgiliye ile sizi bu dertten kurtariyoruz.

Sabah uyandiginda kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni cok seviyorum. Günaydın!

Günün en sevdigim kismi sabah, cünkü gözlerimi her actigimda o yakisikli yüzünü görüyorum. Seni seviyorum. Günaydın!

Günaydın yakisikli, harika bir gün gecir! Seni seviyorum!

Beni her zaman dünyanin en güzel kadiniymisim gibi hissettirdigin icin tesekkür ederim. Günaydın askim!

Günaydın mesajlari sadece kadinlara ya da sevgiliye mi yazilir? Tabii ki hayir. Günaydın mesajlari arkadasa da yazilir… cünkü gercek arkadaslarinizi güne mutlu baslamasini saglamak, sizi de mutlu eder.

Hem arkadasimi hem de kendimi mutlu etmek istiyorum diyenler, arkadaslariniza atabileceginiz na asagidaki listeden ulasabilirsiniz.

Sicak bir gün dogusundan daha güzel olan bir sey varsa, o da bizim dostlugumuzdur. Günaydın!

Dünyanin sona erdigini hayal etmek kolay. Ama en iyi arkadasim olmadan bir gün gecirmeyi hayal etmek zor. Günaydın!

Annen gec kalkiyorsun diye sinirlenebilir, baban sana tembel serseri diyebilir. Ama ne kadar gec uyanirsan uyan, her zaman benim en iyi arkadasim olacaksin. Günaydın!


Hayati yasamaya deger kilan sey dostluktur. Günaydın!

Sabah mesajlarina önem veren ve bir gün olsun unutulmak istemeyen sevdiklerinize özel sectigimiz na asagidaki listeden ulasabilirsiniz.

Sabah kahvemin cappuccino, latte veya mocha olup olmamasi umrumda degil. En sevdigim kahve, seninle paylastigim kahve. Günaydın!

Bu sabah uyandiginda fazla sicak mi hissettin? Nedeni seni hayallerimde sarmamdi. Günaydın!

Sana asik olmak, her sabah erkenden uyanmaya deger… Günaydın canim!

Gözlerin mi doldu? İsler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanindayim… Günaydın canim!

Tatlim, senin degismeni asla istemeyecegim cünkü sen oldugun gibi mükemmelsin. Harika bir gün gecir. Günaydın!


Edebiyat Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Edebiyat Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2020-12-27T16:39:04 ][ Okunma : 9406 ]google-newste takip edin