Jada Pinkett Smith, Will Smith'ten gizli ayrılığını açıkladı

Jada Pinkett Smith, Will Smith'ten gizli ayrılığını açıkladı

Jada Pinkett Smith Altı yıl boyunca Will'den gizlice ayrılmıştı.

Kimse bunu beklemiyordu! Jada Pinkett Smith, kendisinin ve Will Smith'in birkaç yıl boyunca gizlice ayrı kaldıklarına dair sürpriz bir açıklama yapar. Şimdi bile evliliklerinin durumu karmaşık.

52 yaşındaki Jada Pinkett Smith ve 55 yaşındaki Will Smith, 1997'de evlendiler. İkisinin gerçek bir Hollywood rüya çifti olduğu düşünülüyor, ancak şimdi oyuncu şaşırtıcı bir açıklama yapıyor: Hollywood yıldızları birkaç yıldır gizlice ayrılmışlardı.


Will ve Jada Pinkett Smith birkaç yıldır ayrıydı


Jada Pinkett Smith, NBC News'e verdiği röportajda haberi kamuoyuna duyurdu. Jada'nın 59 yaşındaki Hoda Kotb ile yaptığı röportajın yeni öngösterim klibinde, "Today" sunucusunun iki çocuk annesine 2016 yılındaki evliliğinde yaşanan bir olayı sorduğu görülüyor. "Yedi yıl önceki 2016'dan bu yana, sen..." Hoda mesafeyi işaret etmek için ellerini kaldırırken soruyor. Jada ellerini açıp tıklatırken "Evet" diye yanıtlıyor. Sunucu Savannah Guthrie ayrıca Jada'nın "Will Smith ile evliliğinin sırrını" "ilk kez" açıklayacağını ima etti.


Evliliklerinin durumu hakkında dürüst sözler


Jada Pinkett Smith, ABD dergisi “People” ile yaptığı röportajda daha da netleşiyor. Evliliklerinin durumu hakkında "Hala çözmeye çalışıyoruz" diyen Jada, 2022'deki Oscar töreninden önce altı yıl boyunca ayrı kaldıklarını açıkladı. "Birlikte gerçekten çok şey yaptık. Sadece birbirimize karşı derin bir sevgimiz var ve bunun bizim için nasıl bir şey olduğunu bulacağız."


Pinkett Smith çocuklarına gelince, durumu şöyle açıklıyor: "Çocuklarım, onlar küçük gurular. Bana derin bir kendini kabul etme duygusunu öğrettiler. Her parçamı seviyorlar. Bana ve babalarına duydukları sevgi o kadar büyük ki." ve koşulsuz. Ve o koşulsuz sevgiyi veren kişi olmayı istemek başka bir şey. Ve o sevginin alıcısı olmak başka bir şey."


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-10-11T21:27:05 ][ Okunma : 186 ]google-newste takip edin