Magazin Haberlerinde yine Şeyma Subaşı ile Kaynıyor

Magazin Haberlerinde yine Şeyma Subaşı ile Kaynıyor

‘Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi boşanıyor mu?’ Şeyma Subaşı hakkında herkes bu iddiayı konuşuyor

Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Mayıs ayında evlenmişti. Fas, Marakeş'te 3 gün 3 gece süren lüks düğün magazin gündemini uzunca süre meşgul etmişti. Ünlü ismin sosyal medya paylaşımı sonrası akıllara "Şeyma Subaşı boşanıyor mu?" sorusu geldi. Şeyma Subaşı son paylaşımı nedeniyle konuşulmaya devam ediliyor.


Rami Kütüphanesi'nin bahçesinden bir video paylaşan Şeyma Subaşı'nın parmağında yüzüğünün olmaması dikkat çekti. Takipçileri Subaşı'ya 'Yüzüğün nerede?', 'Yüzüğünü neden çıkardın?' gibi yorumlar yaptı.

Sosyal medyada ise Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı'nın yakın zamanda boşanma davasının görüleceği iddiası ortaya atıldı. Şeyma Subaşı hakkında iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Fakat iddiaların ardından taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.


Öte yandan geçen günlerde 3 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında soru-cevap yapan 33 yaşındaki Şeyma Subaşı, "Eleştirileri yendiğini düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.


Şeyma Subaşı şu ifadeleri kullandı:

Bazen videolar atardım, yazılar falan yazardım. Hâlâ yazıyorum da tabii, eskiden daha fazla yazardım. 'Değerli halkım' diye başlayan bir yazım vardı, hiç unutmayacağım.

Nerelere gelmişsem öyle cevaplar veriyorum, kendim bile bilmiyorum ne yazdığımı.Çok fazla duygularımla yaşıyordum ve cevap vermeye çalışıyordum ki nasıl vereyim; milyonlar, hepiniz saldırdınız bana! Türkiye ile bir ben baş ettim, benim yaşadığımı kimse yaşamadı herhalde.


Çok şükür ama zaten iyi ki yaşamışım hepsini, gerçekten. Teşekkür ediyorum hepinize, herkese. Bir anlamda daha güçlü olmamı sağladılar. O yüzden eleştiri falan olsun ya, yapın yine.

Hiç fark etmez. Eğer yanlış bir şey yine paylaşırsam, yaparsam evet; haklısınız.

Ama onun dışında zaten takmıyorum." Evlendiğinden beri sosyal medya paylaşımlarına eskisi kadar ağırlık vermeyen 33 yaşındaki Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde ise Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir video ile gündeme geldi.


İş ilanı veren ünlü isim, kendisi gibi enerjiye sahip biriyle çalışmak istediğini ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi: "Selam herkese. Belki buradan bunu söylemek pek doğru olmayacak, ama paylaşmak istiyorum."


"Sanırım sosyal medyamı organize edecek, ayarlayacak, işlerimi, gönderilerimi, her şeyi ayarlayacak birilerine ihtiyacım var. Bu bir menajer olabilir; bana uygun, doğalında, tadında... "Benim hiç olmadı böyle yardım eden birileri, olmaya çalıştı ama olamadı falan. Ben burada çok fazla yokum zaten, olmayacağım da. "Ama sonuçta burası benim vatanım, evim, çok seviyorum. O yüzden bilmiyorum, bir yardıma ihtiyacım var galiba. Kim ama?"


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-09-22T21:27:09 ][ Okunma : 270 ]google-newste takip edin