Aktör Jackie Chan, hayranların "Rush Hour"un dördüncü bölümünü sabırsızlıkla bekleyebileceklerini açıkladı.

"Bitirim İkili" filmlerinin hayranlarına müjde: aktör Jackie Chan (68), dizinin dördüncü bölümü üzerinde çalışıldığını açıkladı. Endüstri portalı Deadline'a göre Kızıldeniz Film Festivali'nde kalabalığa "Şu anda dördüncü bölümden bahsediyoruz" dedi. 68 yaşındaki yönetmen, senaryoyu tartışmak için o akşam filmin yönetmeniyle buluşacağını da sözlerine ekledi. Ancak yönetmenin adını vermedi.


Önceki filmlerin üçünü de Brett Ratner (53) yönetti ama son filminin üzerinden sekiz yıl geçti. Kasım 2017'de Olivia Munn (42, "Magic Mike") ve Natasha Henstridge'in (48, "Bounce – A Chance for Love") dahil olduğu yedi aktris, Brett Ratner'ı Los Angeles Times aracılığıyla cinsel saldırı ve tacizle suçladı. Sonuç olarak yapım şirketi Warner Bros. ondan ayrıldı. Ratner her zaman iddiaları yalanladı. Yeni bir "Rush Hour" filmi için potansiyel bir yönetmen olup olmadığı belli değil.


Chris Tucker geri mi döndü?

Önceki bölümlerin büyük başarısının bir nedeni, diğer şeylerin yanı sıra Jackie Chan'ın film ortağı Chris Tucker (51) idi. LAPD dedektifi James Carter olarak Tucker, Hong Kong Baş Müfettişi Lee olarak Chan ile çok sayıda canlı fikir alışverişinde bulundu. Birlikte, beklenmedik ikili birkaç uluslararası suçu çözdü. Tucker'ın geri dönüp dönmeyeceği henüz bilinmiyor.


2019'da Chan ve Tucker, birlikte dördüncü bölüm hakkında söylentileri alevlendirmişti. O sırada Tucker, Instagram'da her ikisinin de gülümsediği ve 4 numarayı kameraya doğru tuttuğu bir fotoğraf yayınlamıştı. Pek çok hayran, dördüncü bölüm için umutlarının bunda doğrulandığını gördü. Ancak, Chan'ın yönetimi o sırada bunu şiddetle reddetti.


Çığır açan Chan için "Rush Hour"

1998 yapımı orijinal film, yedi yaşından beri kamera karşısına geçen Chan'ı İngilizce konuşulan ülkelerde de ünlü yaptı. Filmin gişede başarısız olacağını düşündü. Aksiyon yıldızı, ilginç rollerin olmaması nedeniyle o sırada Hollywood'dan sonsuza dek ayrılmayı planladığını bile açıkladı.


Chan, 1998'de vizyona girdikten sonra hem Ratner hem de Tucker'dan bir telefon aldığını ve "Dostum, çok başarılıyız. İlk haftasonunda 70 milyon kazandık" dedi. Bunu ikinci ve üçüncü bölümler izledi. Sadece dördüncü şaka mı?


Her halükarda 68 yaşındaki oyuncu, oyunculuktan yorulmaktan çok uzak. Chan en son 2020'de Vanguard: Elite Special Force aksiyon filminde görüldü. Bugüne kadar, hala kendi dublörlerinin çoğunu çekiyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2022-12-09T22:01:06 ][ Okunma : 201 ]google-newste takip edin