haberler : : Magazin Haberleri

Kim Kardashian ve Pete, çocuk gibi birbirine aşiklar!. : Magazin Haberleri : 01.05.2022 21:31:39

Kim Kardashian ve Pete, çocuk gibi birbirine aşiklar!.

Kim Kardashian ve Pete, çocuk gibi birbirine aşiklar!.

Pete Davidson ve Kim Kardashian birkaç aydır beraberler - eski Kanye West için her zaman bir diken olsa bile

Kırmızı halı görünümü için bundan daha resmi bir sebep olamazdı. Washington D.C.'deki yıllık Beyaz Saray Muhabirleri Yemeği'nde. Kim Kardashian (41) Cumartesi günü yeni erkek arkadaşı Pete Davidson (28) ile el ele geldi.

Realite yıldızı, Balenciaga imzalı ışıltılı gümüş elbisesiyle herkesin dikkatini çekti. Davidson, havalı Prada güneş gözlükleriyle eşleştirilmiş sade bir siyah takım elbise giydi. Hangisi muhtemelen onu daha çok kör etti - flaşlar mı yoksa parıldayan kız arkadaşı mı?

Açıkça sevgilisiyle birlikte olan Pete, Kim Kardashian'ın yanına yakın kaldı ve akşam boyunca onu bırakmadı.


Kim Kardashian ve Pete Davidson yemeğe giderken

Kim Kardashian ve Pete, çocuk gibi birbirine aşiklar!. Magazin Haberleri

Olaydan önce, olay sırasında ve neredeyse kesin olarak sonra seviştiler. Yeni aşık olan çift, ellerini birbirinden zor tutabiliyordu. Kim, Instagram'da ikisinin Hilton Oteli'ndeki performansları için birlikte nasıl hazırlandıklarını gösteriyor. Akşam yemeği her yıl orada gerçekleşir.

Akşam yemeği, yetenekli gazetecilik öğrencilerine burs sağlamayı amaçlayan bir yardım etkinliğidir. Beyaz Saray Muhabirleri Derneği, Beyaz Saray ve ABD Başkanı hakkında haber yapan gazetecilerin derneği tarafından düzenleniyor.

Kim Kardashian ve Pete Davidson, Eylül 2021'de Met Gala'da bir araya geldi. Bir ay sonra ortak “SNL” görünümlerini çekerken kıvılcımlandığı söyleniyor.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 01.05.2022 21:31:39 | Okunma : 53 ]

google-newste takip edin