haberler : : Magazin Haberleri

Johnny Depp'in eski sevgilisine kişilik bozukluğu teşhisi kondu. : Magazin Haberleri : 27.04.2022 19:43:39

Johnny Depp'in eski sevgilisine kişilik bozukluğu teşhisi kondu.

Johnny Depp'in eski sevgilisine kişilik bozukluğu teşhisi kondu.

Johnny Depp ve Amber Heard'ın davasında, bir polis memuru şimdi aktrisin aile içi şiddet kurbanı olduğunu yalanlıyor. Bir psikolog da ona kişilik bozukluğu teşhisi koydu.

Bu yılın ünlü dava savaşı: 12 Nisan 2022'den bu yana, 58 yaşındaki Johnny Depp'in 36 yaşındaki eski karısı Amber Heard'a karşı açtığı hukuk davası, milyonlarca dolarlık tazminat ve iftira iddialarıyla ilgiliydi. aktörün şiddet gösterip göstermediği. Dört yıllık ilişkilerinden giderek daha fazla patlayıcı ayrıntı gün ışığına çıkıyor.

Mayıs 2016'nın sonunda, sadece 15 aylık evlilikten sonra boşanma davası açan Heard, Depp'i aile içi şiddetle suçladı ve günler sonra mahkemede yüzü kızardı. Amber, fiziksel saldırı iddiasıyla Los Angeles Polis Departmanını çatı katına aramıştı - Amber, Johnny'nin yüzünde yaralanmalara neden olmak için bir cep telefonu kullandığını iddia etti. "Son Tarih" tarafından sağlanan bilgilere göre, diğerlerinin yanı sıra, bu konu şimdi ABD'nin Virginia eyaletinde davanın yeni günü olan 26 Nisan'da işlendi.

Amber Heard 'aile içi şiddet kurbanı olarak tanımlanmadı'

Endüstri dergisi "Deadline"a göre aşırı kalabalık olan Virginia mahkeme salonunda, o zamanki soruşturmayı yürüten LAPD memuru Melissa Saenz, kaydedilmiş video aracılığıyla ifade verdi ve Heard'ın iddiasını reddetti: "Onu (Amber Heard) aile içi şiddet kurbanı olarak tanımlamadım. "

Polis memuru, savunma avukatları tarafından sorgulandı. 21 Mayıs 2016'da çiftin evine girip gözlem yaptığında ne bulduğunu anlatıyor. O sırada Saenz bir şikayette bulunmadı ve olayı "kapalı" olarak nitelendirdi çünkü ona göre ortada suç yoktu.

Kaydedilen ifadede Saenz, ne kendisinin ne de eşinin not veya fotoğraf almadığını doğruladı. Memur, Teksaslı'nın "kırmızı gözleri" olduğunu, "kırmızı bir yüzü" olduğunu, "ağladığını" ve geldiklerinde göz teması kurmadıklarını söyledi.

Psikolog kişilik bozukluğunu teşhis eder

Daha sonra adli psikolog Dr. Shannon Curry tanık kürsüsüne çağırdı. Mahkemeye, Amber Heard'ın benmerkezci ve manipülatif olma eğiliminde olduğuna inandığını söyler. Ayrıca borderline ve histrionik kişilik bozuklukları, yani duygusal dengesizlik, benmerkezci, dramatik-tiyatral ve manipülatif davranışlarla karakterize edilen bozukluklar olduğunu da öğrendi.

Curry, "Kişisel sorunları en aza indirmek için çok ince bir yolu var. Suçlamaya, içsel öfkeye ve düşmanlığa meyilli, kendini üstün görme eğiliminde ama aynı zamanda bunu inkar ediyor ve başkalarını yargılıyor" dedi.

Uzman, Depp'in hukuk ekibi tarafından işe alındı ??ve teşhisini aktrisle birkaç saatlik bir seansa dayandırdı. "Son tarih"e göre, birkaç test yaptığı ve tıbbi kayıtlarını da analiz ettiği söyleniyor.

Heard Depp davası ne hakkında?

Johnny Depp'in eski sevgilisine kişilik bozukluğu teşhisi kondu.Magazin Haberleri

Hollywood yıldızı Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'a 50 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Nedeni: 2018'de Washington Post'ta yayınladığı ve kendisini "aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü" olarak tanımlayan bir makale. Aktris ayrıca Depp'in kendisine yalancı diyerek itibarını zedelediğini iddia ederek 100 milyon dolarlık bir karşı dava açıyor. Bazı ABD medyası, bir karara varılmadan önce altı haftaya kadar bir duruşma bekliyor. Listede yaklaşık 120 tanığın olduğu söyleniyor.

Depp ve Heard, 2009 yılında The Rum Diary setinde tanışmış ve 2012 yılında çıkmaya başlamıştır. Şubat 2015'te Los Angeles'taki evlerinde evlendiler, ancak evlilik Amber 2016'da boşanma davası açana kadar sadece 15 ay sürdü.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 27.04.2022 19:43:39 | Okunma : 69 ]

google-newste takip edin