haberler : : Magazin Haberleri

Bu hafta Dünya Turuy’la Gündemdeki Magazin Haberleri. : Magazin Haberleri : 15.04.2022 21:04:23

Bu hafta Dünya Turuy’la Gündemdeki Magazin Haberleri.

Bu hafta Dünya Turuy’la Gündemdeki Magazin Haberleri.

Dünya Turuy’la Gündemdeki Magazin haberleri: Cardi B, oğlunun ilk çekimini paylaşıyor ve adını açıklıyor +++ Kaley Cuoco: Aşk hayatı hakkında böyle söylüyor +++ Britney Spears, küçük bebeğinin yumruğunu ilk kez gösteriyor.

Cardi B ve rapçi Offset bebeklerinin adını açıkladı

29 yaşındaki rapçi Cardi B'nin hayranları yedi ay boyunca bu anı beklemek zorunda kaldı. Şimdi müzisyenin ilk kez fotoğrafları var

oğlu Instagram'da herkese açık olarak paylaştı. Yıldız yavruları 4 Eylül 2021'de doğdu. O zamandan beri, çocuğun adı da yakından korunan bir sır oldu - şimdiye kadar.

Cardi B, bebeği kocaman bir aşağı ceket ve boynunda büyük bir parıltılı kolye ile gösteren sevimli çekimler için sadece birkaç emoji sağlıyor.


Cardi B ve rapçi Offset bebeklerinin adını açıkladı.Magazin Haberler

Bir dalganın altında. Gururlu baba, 30 yaşındaki rapçi Offset, kısa bir süre sonra oğlunun adının aslında "Wave" olduğunu açıkladı [ör. dt.: dalga] duyar. Görünüşe göre sanatçının fikri. Cardi B kısa bir süre sonra tweet attı, "Set Wave evlenme teklif ettiğinde bağımlısı oldum! ADI BU OLMALI!"

Evlendikten sonra: Kaley Cuoco aşk hayatı hakkında bir güncelleme veriyor

Evlendikten sonra: Kaley Cuoco aşk hayatı hakkında bir güncelleme veriyor.Magazin Haberler

Eylül 2021'de 36 yaşındaki Kaley Cuoco ve 31 yaşındaki Karl Cook, üç yıllık evlilikten sonra dostane bir şekilde ayrıldıklarını açıkladılar. "Extra" ile yaptığı röportajda, "Big Bang Theory" aktrisi şimdi hala bekar olmaktan hoşlandığını ortaya koyuyor. Şu anda "kimseyle çıkmıyor" ama daha çok onun için önemli olan şeylere odaklanıyor: "Köpeklerimle ve arkadaşlarımla çok zaman geçiriyorum".

Ayrıca yeni bir oda arkadaşı var: The Flight Attendant'ta Kaley'in en iyi arkadaşını oynayan 34 yaşındaki Zosia Mamet. Kameradan uzakta bile, iki kadın yakın görünüyor. Aktrisler şu anda 21 Nisan 2022'de ABD'de gösterime girecek olan dram dizisinin ikinci sezonunu tanıtmak için birlikte bir basın turundalar. Yani düz bir pay mantıklıydı: "Kocası birkaç hafta benimle yaşamasına izin veriyor. Bana bakıyor".

Britney Spears ilk kez minik bebek yumruğunu gösteriyor

Britney Spears ilk kez minik bebek yumruğunu gösteriyor.Magazin Haberler

40 yaşındaki Britney Spears gerçekten ciddi mi? Şarkıcı hamile olduğunu açıkladıktan bir gün sonra minik bebek yumruğunu sergiliyor. "Pekala, şimdi kendimi gerçekten göstermeye başlamadan önce kıyafetlerimi göstermem gerekiyor," diye üst üste birden fazla kıyafeti gösterdiği bir dakikalık bir video yayınladı. Ama sonra Britney şu cümleyle şaşırır: "Burada midem küçük ama en azından pantolonum uyuyor. Eh, tam olarak değil!!!"

Küçük karın, gerçekten mi? Eğer öyleyse, bu gerçekten çok küçük. Britney her zamanki gibi formda görünüyor ve neredeyse her kıyafette ustaca sahnelediği vücudunun ortası ince ve belirgin. Ama tabii ki, kendi bedeninizi çok farklı hissediyorsunuz ve Britney'nin bakış açısına göre beden biraz büyüdü. Çok kısa bir süre içinde o kadar kilo almıştı ki, yemek yiyebilecek bir bebek bile söz konusu olmayacaktı, hamileliğini duyurduğunda kaydetti.

Alex Rodriguez, Eski Jennifer Lopez'in Nişanına Yanıt Verdi

Alex Rodriguez, Eski Jennifer Lopez'in Nişanına Yanıt Verdi.Magazin Haberler

49 yaşındaki Jennifer Garner'ın 49 yaşındaki eski kocası Ben Affleck'in nişanına nasıl tepki verdiğinin söylenmesinin ardından, 46 yaşındaki Alex Rodriguez'in raporlama hakkında gerçekte ne söylediği sorusu kaldı. Nisan 2021'de eski beyzbol oyuncusundan ayrılan 52 yaşındaki Jennifer Lopez, aynı zamanda Ben Affleck ile geri döneceğine dair söylentiler de vardı. Ancak A-Rod, eski sevgilisinin yeni (eski) ilişkisiyle alay ederek çok geçmeden ezik bir ezik olduğunu kanıtladı. Ancak Rodriguez, yeniden birleşmeden sadece bir yıl sonra nişan hakkında ne düşünüyor?

61 yaşındaki spor sunucusu Michael Kay, ESPN 2'de Yankees ve Red Sox arasındaki beyzbol maçında yardımcı ev sahibi Alex ile bu andan yararlandı ve şaka yaptı. "Sporda harika bir zaman. Yeni bir Masters şampiyonumuz var. NBA playoffları başlamak üzere. Beyzbol

bütün hızıyla. insanlar nişanlanır! New York Post'a göre Michael, J.Lo ve Ben'in nişanına ve dünya barışının aradığımız şeye atıfta bulunarak, "Dünyada mutlu bir zaman" dedi.

Jennifer Garner: İşte Ben Affleck'in nişanı hakkında düşündükleri

52 yaşındaki Jennifer Lopez, kısa süre önce kendisinin ve 49 yaşındaki Ben Affleck'in tekrar nişanlandığını doğruladı. Peki aktörün eski eşi 49 yaşındaki Jennifer Garner bu konuda ne diyor? Her şey hakkında "kesinlikle olumlu" olduğu söyleniyor, şimdi bir kaynak HollywoodLife'a ifşa ediyor. İçeriden biri, "Çok kibar davrandı ve hatta onları tebrik etti. Jennifer [Garner] ve Ben çok uzun zamandır ayrılar ve onun bu konuda üzülmesi için hiçbir neden yok" dedi. Ayrıca iki kadın birbirine saygı duyuyor, "sayısız sohbet" ediyor ve hatta arkadaş bile oluyorlar.

Ayrıca Garners ve Afflecks'in birlikte çocukları olduğu söyleniyor.

Jennifer Garner: İşte Ben Affleck'in nişanı hakkında düşündükleri.Magazin Haberler

16 yaşındaki Violet, 13 yaşındaki Seraphina ve 10 yaşındaki Samuel de "artık aile gibi olduklarından" düğün şenliklerine dahil edilecekler. Jennifer Garner, çiftin planladığı "şatafatlı ve büyük düğün"ün konuk listesinde de yer alıyor. Kaynak, "Bunun çocukları için önemli olduğunu biliyorlar" dedi. Tören için henüz bir tarih belirlenmedi.

Jada Pinkett Smith: Oscar skandalı sonrası ortaya çıkan vay

Jada Pinkett Smith: Oscar skandalı sonrası ortaya çıkan vay.Magazin Haberler

Son birkaç hafta, 50 yaşındaki aktris Jada Pinkett Smith için oldukça çalkantılı geçmiş olmalı. 53 yaşındaki Will Smith, 57 yaşındaki komedyen Chris Rock'ı, karısının saç modeliyle dalga geçtiği için Oscar'da tokatladıktan sonra (editörün notu: Jada saç dökülmesinden, dairesel saç dökülmesinden muzdarip), Smith'e Akademi'ye on yıl Oscar yasağı getirildi. 53 yaşındaki oyuncu, skandaldan sonraki ilk görünüşünde bunların hiçbirini göstermedi - en azından spot ışığında.

Jada Pinkett Smith: Oscar skandalı sonrası ortaya çıkan vay.Magazin Haberler

9 Nisan 2022 Cumartesi günü, Will Smith'in eşi Los Angeles'taki Rhimes Gösteri Sanatları Merkezi'nin büyük açılışını arkadaşları 52 yaşındaki Shonda Rhimes (Grey's Anatomy dizisinin yapımcısı) ve 72 yaşındaki aktris Debbie Allen ile kutladı. O gece tüm gözler, sade bir kıyafetin tam tersi altın rengi bir vay görünümü seçen Jada'nın üzerindeydi.

Belki Smith de öne çıkmak, ışıltısını göstermek ve kocasının skandalından sonra hala iyi olduğunu göstermek istedi. Ancak kameralardan uzakta, Jada Pinkett Smith'in gülümsemesinin solduğu anlar da oldu, kayıtlar onun başka şeylerin yanı sıra başka biriyle konuşurken çılgınca el kol hareketleri yaptığını gösteriyor. Bu ne hakkindaydi? Biri bilmiyor. Ancak kısa bir süre sonra, yürekten güldü. Şu anda Will Smith'in karısının gerçekte nasıl göründüğünü sadece o biliyor.

Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 15.04.2022 21:04:23 | Okunma : 98 ]

google-newste takip edin