Adana'da Boşanmak isteyen eşini kızının gözü önünde Öldürdü

Adana'da Boşanmak isteyen eşini kızının gözü önünde Öldürdü

Adana Sarıçam ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesinde Fadime Koca (45), kendisine evlendiğinden bu yana şiddet uyguladığını öne sürdüğü kocası Fahri Koca'dan (48) boşanmak için başvuru yaptı. 1'i erkek 3 çocuk annesi kadın bu sırada evden de ayrılarak çocuklarıyla başka bir eve taşındı.

Kocası bu sürede kendisini sürekli ölümle tehdit ettiği için taşındığı evi de herkesten gizledi.

Adana'da gördüğü şiddet nedeniyle boşanmak isteyen ve bu nedenle çocuklarıyla başka bir eve taşınan kadın, marketten dönerken kocası tarafından kızının gözü önünde pompalı tüfekle başından vuruldu.

SAPIK KOCA KIZININ GÖZÜ ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ise kaçan kocayı bulmak için çalışma başlattı. Bu sırada kadını uzman çavuş oğlu Resul ile kızı Nilüfer Koca'nın ağıtları yürek yaktı. Genç kadının cenazesi yapılan ilk incelemenin ardından otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Adana'da Boşanmak isteyen eşini kızının gözü önünde Öldürdü.Güncel Haberler

Bugün saat 15.00 sıralarında da kızı Nilüfer Koca ile birlikte bakkala gidip evine dönerken kocası yolunu kesti. Fahri Koca bir süre konuştuğu işenin kafasına pompalı tüfekle kızının gözü önünde ateş edip olay yerinden kaçtı. Durumu gören vatandaşlar hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.


Güncel Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Güncel Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2022-03-21T20:38:34 ][ Okunma : 443 ]google-newste takip edin