Son Dakika | Magazin Haberler
Kendall Jenner Düğünde seksi bir görüntüden sonra isyan etti. : Magazin Haberler
 • 11.01.2022 20:57:19

  Kendall Jenner Düğünde seksi bir görüntüden sonra isyan etti.


  Kendall Jenner Düğünde seksi bir görüntüden sonra isyan etti.

  Süper model Kendall Jenner, en yakın arkadaşının düğünü için seksi bir elbiseyle sansasyonel görünümünü açıklamaya çalışıyor.

  30'lu yaşlarının Miami'deki düğününde en iyi arkadaşı Lauren Perez'e çok seksi bir dokunuşla göründüğünde, tüm gözler 26 yaşındaki Kendall Jenner'daydı. Ardından sosyal medya ortalığı karıştırdı. Bu skandal performansıyla kendi hayranlarından büyük tepki alan model, hayatının en güzel gününde gelini tamamen gölgede bıraktığı için şimdi açıklama ihtiyacı duyuyor.

  Kendall Jenner: Seksi görünümüyle herkesin dikkatini çekiyor

  26 yaşındaki Jenner, 25 yaşındaki Bella Hadid'in Kasım 2021'de arkadaşının düğününde seksi dekolteli bir elbise içinde nedime olarak görünmesinden sonra, nedime grubu hızla resepsiyon için değişti ve ardından resmi kıyafetlerle ortaya çıktı. mavi ipek elbiseler. Ancak süper modelin düğünün başlangıcında seksi bir dekolte elbiseyle kendini gösterdiği fotoğraflardan oluşan bir albüm Instagram'a düştü, hayranlarını dehşete düşürdü ve onları kargaşaya sürükledi.

  Kendall Jenner: "Gelin için önceden izin istedim"

  Kendall Jenner Düğünde seksi bir görüntüden sonra isyan etti. Magazin Haberleri

  En yakın arkadaşınızın düğünü için bu kadar çok ten gösterip gelinin tüm dikkatini çekmeniz gerçekten uygun mu? Bir kişi, "Bir düğünde uygunsuz kıyafet kendalljenner, senden utanıyorum" yorumunu yaptı. "Giymek çok saygısız. Her fotoğrafta geline değil, otomatik olarak ona bakıyorsunuz. Talimatlar gibi:' Gelinden şovu nasıl çalarım? '", yazıyor bir başkası. Ancak Kendall Jenner şimdi kendisini eleştirilerden kurtarmaya çalışıyor. Model, Instagram'a yaptığı eleştirel bir yorumda, daha önce gelin Lauren Perez'den düğününde böyle skandal bir elbise giymek için izin istediğini ve buna itiraz etmeyeceğini iddia etti.


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 11.01.2022 20:57:19 | Okunma : 89 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.