Son Dakika | Magazin Haberler
Nicolas Cage Riko Shibata ile bir bebek beklediğini duyurdu. : Magazin Haberler
 • 08.01.2022 12:06:33

  Nicolas Cage Riko Shibata ile bir bebek beklediğini duyurdu.


  Nicolas Cage Riko Shibata ile bir bebek beklediğini duyurdu.

  58 yaşına girecek olan “Nicolas Cage, beşinci eşi 27 yaşındaki Riko Shibata’dan bir bebek beklediğini açıkladı”. Çiftin temsilcisi, bebeğin doğum tarihini veya cinsiyetini açıklamadıklarını, ancak müstakbel anne babanın çok mutlu olduğunu söyledi.

  Bu, Cage’in üçüncü çocuğu ve Shibata’nın ise ilk çocuğu olacak, aktörün önceki ilişkilerinden iki çocuğu daha var, 16 yaşındaki Kal-El ve üvey annesinden dört yaş büyük 31 yaşındaki Weston

  Daha önce dört evlilik yapan ABD'li aktör “Nicolas Cage, Japonya'da tanıştığı Riko Shibata ile dünyaevine girdi”. 57 yaşındaki yıldız, vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat'ta sade bir tören düzenlediklerini söyledi.

  Page Six'in haberine göre; Nicolas Cage, geçtiğimiz ay bir otelde Riko Shibata ile dünyaevine girdi. Evliliğine dair açıklamalarda bulunan Nicolas Cage, "Çok mutluyuz" dedi.

  ABD'li yıldız, vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat tarihinde küçük bir törenle nikah masasına oturduğunu söyledi.

  Nicolas Cage „Riko Shibata“ ile Beşinci Evliliği

  Nicolas Cage, Las Vegas'ta beşinci kez nikah masasına oturdu. Uzun süredir aşk yaşayan 57 yaşındaki oyuncu ile Riko Shibata, ilişkilerini resmiyete döktü

  Japonya'da tanışan Nicolas Cage ve Riko Shibata'nın, birbirlerine Walt Whitman şiiri ve Japon haikusu okuduğu belirtildi.

  „NICOLAS CAGE DAHA ÖNCE 4 EVLİLİK YAPTI“

  Nicolas Cage „Riko Shibata“ ile bir bebek beklediğini duyurdu. Magazin Haberleri

  Nicolas Cage, ilk evliliğini 1995 yılında oyuncu Patricia Arquette ile yaptı. Ancak ikili, 2001'de boşandı. 2002'de dünyaevine giren Elvis Presley'in kızı Lisa Marie Presley ve Cage, iki yıl sonra yollarını ayırdı.

  Nicolas Cage, Kore kökenli Alice Kim ile 2004-2016 yılları arasında evli kaldı. İkilinin, Kal-El adında bir oğlu bulunuyor. 2019'da evlenen Erika Koike Nicolas Cage, nikah masasına oturduktan sadece dört gün sonra boşandı.


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 08.01.2022 12:06:33 | Okunma : 67 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.