Son Dakika | Magazin Haberler
ikizlerinin trajik kaderi aşıya inanmadinlar covid 19'dan öldüler. : Magazin Haberler
 • 04.01.2022 21:08:00

  ikizlerinin trajik kaderi aşıya inanmadinlar covid 19'dan öldüler.


  ikizlerinin trajik kaderi aşıya inanmadinlar covid 19'dan öldüler.

  Fransız TV yıldızları Grichka ve Igor Bogdanoff, korona enfeksiyonundan birkaç gün sonra öldü. İkisi de aşılanmadı. Ama ikizler kimdi? Neyle ünlüydüler?

  Bogdanoff kardeşler göze çarpıyordu. Eksantrik görünümü ve kozmetik cerrahiye olan ortak tercihi nedeniyle. Avustralya'nın "The Sydney Morning Herald" gazetesi 2010'da "Ortalığı karıştıran elmacık kemikleri ve çeneydi" diye yazmıştı. Ancak bu olay artık tarih oldu: İkisi 15 Aralık 2021'de korona hastalıkları nedeniyle Paris'teki Georges-Pompidou hastanesine yatırıldıktan sonra, Grichka Bogdanoff 28 Aralık 2021'de öldü, Igor Bogdanoff altı gün sonra hastalığa yenik düştü. 3 Aralık Ocak 2022. Kardeşler 72 yaşına girdi.

  Grichka ve Igor Bogdanoff seksenlerde Fransa'da moderatör olarak tanınmaya başlamışlardı, doksanlardan itibaren onlara dikkatleri ve kötülüğü getiren şey daha çok güzellik takıntısıydı. Yaptıkları operasyonlar göz ardı edilemez ve ikilinin görsel özelliği haline geldi. Ancak Botoks enjekte edilmesini ne kadar sevseler de, görünüşe göre korona aşısına karşıydılar.

  "Aşının virüsten daha tehlikeli olduğuna inanıyorlardı"

  ikizlerinin trajik kaderi aşıya inanmadinlar covid 19,dan öldüler. Magazin Haberleri

  İkizlerin bir arkadaşı olan Fransa eski eğitim bakanı Luc Ferry, Paris gazetesine "elli kez" koronaya karşı aşı olmalarını söylediğini söyledi. Ancak Ferry, ikisinin tehlikeden kurtulduklarından emin olduklarını açıkladı. Daha doğrusu, "Çok atletik olduklarından, bir gram yağsız olduklarından, aşının virüsten daha tehlikeli olduğuna inanıyorlardı. Sadece 72 yaşında bağışıklık sistemi artık eskisi kadar etkili değil. olmak."

  İkizler, Cumartesi öğleden sonraları fütürist giysilerdeki teknolojik ilerlemeler hakkında bilgi aktardıkları ve bilimkurguya içgörü kazandırdıkları "Temps X" adlı TV programı aracılığıyla ün kazandılar. Format, 1979'dan 1987'ye kadar Fransız yayıncı TF1'de yayınlandı ve Grichka ve Igor Bogdanoff'un "Keys to Science Fiction" adlı kitaplarını yayınlamasından sonra başlatıldı.

  Grichka ve Igor Bogdanoff, 29 Ağustos 1949'da güneybatı Fransa'daki Gers bölgesinde bir Rus ve bir Avusturyalının oğulları olarak dünyaya geldi. İkisi doktoralarını en kötü dereceyle aldılar - matematikte Grichka ve fizikte Igor - ve ayrıca yaklaşık 20 bilimsel çalışmanın yazarları olarak aktiflerdi. Bilimsel geçmişi tartışmalıydı ve çalışmaları sıklıkla eleştirildi. BFMTV'ye göre, Fransız ulusal araştırma kuruluşu CNRS tarafından 2010 yılında yayınlanan bir rapor, doktora tezlerinin "bilimsel bir değeri olmadığını" söyledi.

  Daha doğrusu şöyleydi: "Bay Igor Bogdanoff'un tez yazmasının tarzı, deneyimsiz okuyucuya, evrenin kökeniyle ilgilenen teorik fizikteki bazı çalışmaların tarzını hatırlatabilir, ancak bu sadece bir yanılsamadır." Bogdanoff ailesi daha sonra CNRS'ye dava açmak istedi, ancak Paris'teki idare mahkemesi davayı reddetmişti.

  Kardeşler Ocak ayı sonunda mahkemeye gitmeli

  ikizlerinin trajik kaderi aşıya inanmadinlar covid 19,dan öldüler. Magazin Haberleri

  LCI'ye göre, son zamanlarda kardeşler hakkında da iddialar vardı, bu yüzden Ocak 2022'nin sonunda mahkemede cevap vermeleri gerekiyor. Onlara göre, mali sorunlarını çözmek ve şovlarıyla geri dönüşünü kutlamak için bipolar bozukluktan muzdarip bir milyoneri aldattılar.


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 04.01.2022 21:08:00 | Okunma : 119 ]

  google-news 


 • Site: 0,09 Yuklendi.