Son Dakika | Magazin Haberler
Çizgi ve Roman Adamı Robert Bruce Depoda Ölü Bulundu. : Magazin Haberler
 • 04.01.2022 13:13:46

  Çizgi ve Roman Adamı Robert Bruce Depoda Ölü Bulundu.


  Çizgi ve Roman Adamı Robert Bruce Depoda Ölü Bulundu.

  Robert Bruce, Cuma günü ölü bulundu. 62 yaşındaki abisinin ölümüyle ilgili paylaşım yapan John, "Size büyük bir üzüntüyle, Robert Bruce'un (kardeşim) geçtiğimiz hafta Redbank, NJ'deki ofisinde vefat ettiğini bildirmek istiyorum.

  Bruce, New Jersey'deki Red Bank'ta bir ofis olarak da kullandığı bir depolama tesisinde keşfedildi. NJ.com'a göre, Bruce'un aile üyeleri, Bruce'un tesisteki bir bodrum katında yaşadığına inanıyordu - ondan birkaç gün haber alamayınca polise başvurdular.

  Polis Bruce'u aramaya gitti ve onu depoda ölü buldu. Ünlü yıldızın ölümüne ilişkin soruşturma başlatılırken kardeşi John da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla acı haberi duyurdu. 62 yaşındaki abisinin ölümüyle ilgili paylaşım yapan John, "Size büyük bir üzüntüyle, Robert Bruce'un (kardeşim) geçtiğimiz hafta Redbank, NJ'deki ofisinde vefat ettiğini bildirmek istiyorum. Yarın ailesine yardım etmek için eve gitmek üzere ayrılıyorum. Yeni yılda tüm dualar onun ve ailesi için olsun" ifadelerini kullandı.

  ROBERT BRUCE BİRÇOK FILMDE YER ALMIŞTI

  Çizgi Roman Adamı Robert Bruce Depoda Ölü Bulundu. Magazin Haberleri

  Bruce büyük bir koleksiyon uzmanıydı ve 2012-2018 yılları arasında AMC'nin Comic Book Men'in 34 bölümünde yer aldı. Dizi, yönetmen Kevin Smith'in Red Bank'taki çizgi roman mağazası "Jay and Silent Bob's Secret Stash"ta geçiyor ve her bölümde uzmanlar bir koleksiyoncu öğelerini değerlendiriyor. Smith, dizide uzun zamandır arkadaşları olan Walt Flanagan, Mike Zapcic, Bryan Johnson ve Ming Chen ile birlikte rol aldı.

  Bruce, dizide yer almasının yanı sıra 82 bölümde yapımcılık ve danışmanlık yaptı. Unutulmaz bir bölümde Bruce, Sandy Kasırgası'nda Teen Titans posterini kaybeden bir koleksiyoncu için orijinal bir eser yaratmak üzere çizgi roman sanatçısı ve yazar George Pérez'e ulaştı.


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 04.01.2022 13:13:46 | Okunma : 85 ]

  google-news 


 • Site: 0,09 Yuklendi.