Aleyna Tilki'nin saplantılı hayranı evine girmeye çalıştı

Aleyna Tilki'nin saplantılı hayranı evine girmeye çalıştı

Aleyna Tilki, sahnede sevilen şarkılarını seslendirirken saplantılı hayranı da evine girmeye çalıştı. Hayranının çitlerden atlayarak evinin kapısına geldiğini söyleyen Tilki, "Küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı" dedi. Tilki, yaşanan olay sonrası saplantılı hayranından şikayetçi oldu.

Aleyna Tilki, dün akşam sahneye çıktı. Sevilen şarkılarını seslendiren Tilki, konser sonrası aldığı haberle büyük panik yaşadı. Tilki'nin takıntılı bir hayranı, genç şarkıcının konserde olduğu sırada evinin kapısına dayandı.

SAPLANTILI HAYRANI KAPIMA PUSU KURMUŞ

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda saplantılı hayranının evine girmeye çalıştığını söyleyen Tilki, "Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde 'takıntılı hayran' kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur. Kapıma bizzat pusu kurmuştur. En büyük cezayı talep ediyorum. Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı" dedi.

Aleyna Tilki'nin saplantılı hayranı evine girmeye çalıştı. Magazin Haberleri

Yaşadığı olaydan dolayı büyük korku yaşayan Aleyna Tilki, saplantılı hayranından şikayetçi oldu.

Aleyna Tilki'nin saplantılı hayranı evine girmeye çalıştı. Magazin Haberleri

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000 tarihinde Konya'da dünyaya gelen Aleyna Tilki, Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmaasıyla ilk kez TV ekranında görüldü. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın cevapsız çınlama adlı single'ında vokal olarak yer aldı. Bu parça ile Youtube'da 480 milyondan fazla izlenen Aleyna Tilki daha sonra çeşitli single'lar çıkardı. Son olarak Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de Bu Benim Masalım adlı dizide Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven ile oyunculuk kariyerine adım attı


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-31T11:23:40 ][ Okunma : 589 ]google-newste takip edin