Beş kadın, 2018'de ABD'li aktörü kendilerini taciz etmekle suçlamıştı. 43 yaşındaki genç şimdi seks bağımlısı olduğunu itiraf ediyor ve arınıyor.

James Franco seks bağımlılığı: örümcek adam şöhreti James Franco cinsel istismar konusundaki sessizliğini bozdu öğrencilerle yattığını itiraf etti : james franco ne swikar kiya hai ki wo öğrenci ke sath sote

Şu sıralar 'Örümcek Adam' (James Franco) filmiyle tüm dünyada popüler hale gelen Hollywood oyuncusu James Franco manşetlerde. Kendisine yöneltilen cinsel taciz iddialarının üzerinden yaklaşık 4 yıl geçtikten sonra sessizliğini bozdu. Şok edici bir açıklama yaptı ve seks bağımlılığıyla mücadele ettiğini itiraf etti. Kendi oyunculuk okulunun öğrencileriyle yatardı. Ancak, yıllar içinde davranışını iyileştirmek için çalışıyor.

Harmony Korine'in çok tuhaf filmi "Spring Breakers"ta bu sahne var. Dört arkadaş, İncil Kuşağı üniversite öğrencileri Florida'da yargılanıyor. Bir bahar tatilinde çok sert kutladın, uyuşturucuya yakalandın ve şimdi hapis cezasıyla karşı karşıyasın. Ancak kurtarma yakındır: James Franco'nun oynadığı uyuşturucu satıcısı Alien, genç kadınları bedava satın alır ve onları müstehcen lüks villasına davet eder. Şimdi en geç, iyi izleyici dördünün bir sonraki tazı otobüsüne binmesini ve korunaklı öğrenci hayatlarına geri dönmesini diler. Çılgın, yaşlı bir adamın elinde dört genç kadın - bu iyi gitmez.

Gerçek hayatta, James Franco sadece bir aktör ve yönetmen değil, aynı zamanda Los Angeles ve New York'ta şubeleri olan ve görünüşe göre şüpheli niyetlerle arada bir oyunculuk okulu yönetti. Dört eski film öğrencisi ve Franco'nun eski bir akıl hocası olarak tanımladığı başka bir kadın, 2018'de onu taciz etmekle suçladı. Diğer şeylerin yanı sıra, onlara çıplak veya seks sahnelerine dahil olurlarsa kariyerlerini hızlandırabilecekleri hissini verdi. Kadınlardan ikisi, 2019'da Franco'ya ayrımcılık, cinsel saldırı ve yıldırma nedeniyle dava açtı.

Franco her zaman iddiaları yalanladı. Şimdi ilk kez bir radyo röportajında ??gücün kötüye kullanıldığını kabul etti. New York merkezli yayıncı SiriusXM, Perşembe günü (yerel saat) tam olarak yayınlanacak olan Çarşamba günü bir röportajdan ilk alıntıları yayınladı. Şimdi 43 yaşında olan genç, genç halinin gerçekten çılgın bir versiyonunu anlatıyor: 17 yaşında erken bir alkol bağımlılığını kontrol altına aldı, ancak ondan sonra şöhret ve seks bağımlısı oldu ve bu 20 yıl boyunca. Sürekli kadınları aldattı ve birçok insanı incitti.

James Franco, bir röportaj sırasında öğrencilere ders verirken onlarla yattığını açıkladı. Eskiden öğrencilerle yatardı ve bu yanlıştı. Oyuncu ayrıca seks bağımlılığı nedeniyle kadınlara kur yapmak için okula başlamadığını söyledi. 'O zamanlar benim düşüncem, eğer rıza ile ise, o zaman sorun değil,' dedi. O zaman net değildim.'


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-26T16:49:33 ][ Okunma : 393 ]google-newste takip edin