Gerekirse simit yenecek" diyen Hülya Avşar'dan yeni açıklama: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum

Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız" sözleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Hülya Avşar, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. "Sakinleştiyseniz sıra bende" diyen ünlü şarkıcı, "O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de simite takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum"

TARTIŞMA YARATAN SÖZÜNÜ TEKRARLADI

Avşar paylaşımına şöyle devam etti: "Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki; gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri beraber atlatacağız."

Deniz Seki, "Gerekirse simit yenecek" diyen Hülya Avşar'a sahip çıktı: Laf söyleyeni ısırırım

Hülya Avşar'a ünlü şarkıcı Deniz Seki sahip çıktı. Seki, "Hülya Avşar'a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım. Harbi ısırırım ve ısırığım da çok kuvvetlidir" dedi.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin ekonomik durumu hakkında yorumlarda bulunarak "Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?' falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler büyük tepki çekerken, pek çok ünlü isim de Avşar'ın çıkarımını eleştirmişti.

"LAF SÖYLEYENİN ELİNİ, AYAĞINI ISIRIRIM"

Bu Hafta Magazin Haber Kazani'nda Taze Simit Var. Magazin Haberleri

Şarkıcı Deniz Seki ise Hülya Avşar'a sahip çıktı. Ünlü sanatçıya destek veren Seki, " Hülya Avşar'a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım." dedi.

"ISIRIĞIM DA ÇOK KUVVETLİDİR"

Açıklamalarına devamında ise ünlü şarkıcı, " Hülya Avşar'a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım. Hülya Avşar çok özel bir kadındır. Hülya Avşar hakkında konuşanı gerçekten ısırırım yani. Harbi ısırırım ve ısırığımda çok kuvvetlidir" ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci'den Hülya Avşar'a olay simit göndermesi

Tuğba Ekinci'den geldi. Sosyal medyadan Hülya Avşar'ın fotoğrafını paylaşan Ekinci, "Simit yiye yiye simit oldun zaten" notunu düştü.

"HİÇBİRİNİZİ TAKMIYORUM"

Bu Hafta Magazin Haber Kazani'nda Taze Simit Var. Magazin Haberleri

Avşar gelen tepkiler üzerine de kendine savundu. Avşar, açıklamasında "Simite takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum" ifadelerine yer verdi.

"SİMİT YİYE YİYE SİMİT OLDUN"

Hülya Avşar'a en ilginç tepki ise Tuğba Ekinci'den geldi. Sık sık polemikleriyle gündeme gelen Ekinci, yıldızının hiçbir zaman barışmadığı Avşar'ın bir fotoğrafını paylaşarak "Simit yiye yiye simit oldun zaten" yorumunda bulundu.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-12-24T14:42:35 ][ Okunma : 320 ]



google-newste takip edin